Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor teszteltetek digitáli...

Ti mikor teszteltetek digitális clear blue val?

Figyelt kérdés
25 os jol tudom ugye? 11 dpo ota pozik a tesztek akkor 14 dpon mar az is kiirja / jelzi?
2017. ápr. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már a másik teszt pozitív, akkor a digi teszt is jelezni fog. Nekem a 11.dpo-n a 25 teszt halvány, de szépen kivehető volt.

[link]

Belinkeltem a képet a teszteimről, az alsó a vastag világoskék egy 25-ös teszt a 11.dpo-n.

2017. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem a 25 os még negativ volt tegnap. Sztem 16 dpot kivarom! :)
2017. ápr. 21. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer en a 11. dpo-n teszteltem 10-es teszttel egy nagyon halvany pozitivat reggeli elso vizeletbol. Kimentem a patikaba egy digitalis clearblue-ert, ugyanabbol a vizeletbol ez is pozitiv lett es 1-2 hetet irt ki.

Masik terhessegnel a 15. dpo-n hasznaltam, akkor mar 2-3 hetet jelzett, tehat gondolom hamarabb is pozitiv lett volna. Akkor masik tesztet nem hasznaltam, igy viszonyitani nem tudok.

2017. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom h megírtad!:)
2017. ápr. 21. 19:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudja vki mért van kiemelve a kérdesem ha én nem emeltem ki?:)
2017. aug. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!