Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti kihagynátok egy évet az...

Ti kihagynátok egy évet az egyetemig, csak ezért hogy gyereket szűljetek?

Figyelt kérdés
Érettségi után...vége a középsulinak és az egyetemre egy évvel később mennétek...van egyáltalán értelme?
2017. ápr. 25. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Biztos nem
2017. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
nem...ha becsúszik az más, akkor vállalnám a felelősséget és a következményét...de így két gyerekes anyaként azt mondom, kizárt, hogy a tanulmányokat megelőzze egy gyerek
2017. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Mégis miből tartanám el végzettség és munka nélkül?
2017. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nem. Jártam főiskolára, tudom mivel jár. Anya vagyok, tudom mivel jár. Külön külön sem könnyű, de együtt még nehezebb. A gyermekem születése után elvégeztem egy 3 éves képzést. Nagyon nehéz volt. Mostani tapasztalataimmal nem csinálnám mégegyszer a kettőt együtt.
2017. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem.


Miből tartsam elel! Nem hiszem h egy baba mellett könnyű lenne egyetemre járni. Még levelezőn sem!

Szóval csak azért h megtarsak egy pasit, vagy mert " másnak is van babája, akkor nekem is kell" Nem vállalnék így gyereket!

2017. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

tervezetten nem

ha besikerülne, halasztanám az egyetemet bölcsis koráig

2017. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Ha gyereket akarsz, nem valószínű, hogy egy év múlva már tudnál menni. Ha meg egyetemre akarsz jobban járni, talán jobb lenne nem direkt próbálkozni vele.

Ha becsúszik, az más teljesen.

2017. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Ugye nem rólad van szó?

Mert esetedben még az érettségi is kérdéses ilyen helyesírással.

2017. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt dolog! Nekem már van 2 diplomám , most csinálom az egyetemi képzést, már júniusban ezt is befejezem. Első a suli. Úgy vállaltuk be a babát, hogy ha már az egyetemi képzés fele járok és várandós is vagyok. Viszont tavaly még elképzelhetetlennek tartottam a babát, ugyanis sokat kell a képzésre utazni. Így már azért könnyebb, mert januárban fog megszületni.
2017. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Semmi értelme. Akkor már inkább szülj suli alatt, akkor ott a diplomás gyed, kérhetsz egyéni tanrendet.
2017. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!