Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ha ki lehetne hagyni...

Anyukák, ha ki lehetne hagyni magát a szülést, ti kihagynátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 21:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%

Nem.Bár fájdalmas,de szerintem nagyon nagy öröm,amikor kibújik a pocakom kis lakója.És amikor a kezembe adják először,fantasztikus érzés.Felejthetetlen.Én is sokat vajúdtam,ráadásul ketten is voltak,de nem hagynám ki.

3 hetes ikerlányok anyukája

2012. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Én nem hagynám ki. Bár szerencsésnek mondhatom magam, mert mindkét szülésem gyors volt, az első burokrepesztéstől 4 óra, a második a kemény fájásoktól 2 óra. Persze azt nem mondom, hogy közben néha nem gondoltam azt, hogy legyen már vége, de azért csodás volt átélni. Én a végét hagynám ki a lepény megszülését és az azzal járó dolgokat. Nekem az fájdalmasabb volt, mint az egész szülés.
2012. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Borzasztó volt, 12 óra, a fele oxitocinnal, kézzel tágítás, és hasonló dolgok, de úgy érzem, jó, hogy átélhettem. :)
2012. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%

Én sem, de utána a gyerekágyas időszakot simán kihagynám, ha lehetne:)

De nekem is nagyon gyors szülésem volt, első fájásoktól számítva 4 és fél óra alatt lett meg.

2012. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

Én kihagynám. Az első babámmal minden rendben kezdődött, és több probléma, ok miatt is császár lett a vége. lelkileg nagyon megviselt, főleg, hogy mindenki sajnálgatott.

Most a 2. babóca 4 hét múlva érkezik.Remélem természetesen.

2012. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Még azt a pici vajúdást sem, ami a császár előtt jutott. Semmiképpen nem hagynám ki. És imádtam volna, ha természetes szülés lesz, csak sajnos a baba szíve már nagyon rosszul vert (többször a nyakán volt a zsinór). Na a stresszt, ami emiatt volt bennem, és a császárt - ezeket hagynám ki.
2012. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább az első hónapokon ugornék túl:))) Mindkét szülésemnek megvolt a maga varázsa, pedig az elsőnél komplikációk léptek föl, de mikor kezembe adták a babámat, a világ összes boldogsága az enyém lett :) Olyan érzés, h leírhatatlan, és csak az tudja, aki először veszi kezébe a babáját :))
2012. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

Kihagyni?

Inkább mégegyszer átélném,hisz annyira jól hatott az EDA.

Persze a vajúdás nagyon fájt,de aztán fél óra alatt megszültem a kisfiamat.És az már nekem csak minimálisan fájt!

Neked is hasonló jó szülést kívánok!

2012. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
valaki mindenkit lepontozott...
2012. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem tudom miért pontozták le a válaszokat... szerintem tévedésből... én felfelé pontoztam.
2012. máj. 27. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!