Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szept. 5-én (a pé. időszaka...

Szept. 5-én (a pé. időszaka alatt) voltam a párommal először védekezés nélkül. Azóta rendszeres alhasi "fájdalmaim" vannak bal oldalt. Hasonló hasfájós tapasztalat?

Figyelt kérdés
Néha nyilal,néha csak görcsöl. Ha kinyújtózva fekszem akkor nem "fáj" annyira. A nadrágot nem tudom összegombolni, mert fáj tőle a hasam. Viszont nem lett nagyobb a mellem, nem érzem jobban a szagokat és hányingerem sincs.Még 2 hét van a nemvártig.
2008. okt. 14. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szept. 5.-én?Akkor 1 mensid már kimaradt,ugye?Ha igen akkor kb 5 hetes terhes vagy.Voltál már orvosnál?A görcsölős fájás normális,ha "mindenhol" jelentkezik.A konkrét 1 oldali szurka már nem annyira jó,lehet hogy van ott még vmi más is(esetleg ciszta).Mindenféleképpen nézesd meg magad mihamarabb!!
2008. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szept.4-én volt az utolsó menstruációm és már több mint egy hete abban a boldog tudatban vagyok, hogy kismama vagyok (teszt is mutatta illetve vérvételből is meg lett állapítva). Azokon az oldalakon, ahol lehet olvasni, hogy milyen tünetei LEHETNEK egy terhességnek nagyon jó, de nem biztos, hogy nálad minden tünet lesz is. Nálam az alhasi fájdalmak voltak. Szerintem csinálj tesztet és menjel a nődokidhoz.

6 hetes kimama:-)

2008. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyanígy kezdődött,nekem sem volt más tünetem,csak a görcsös alhasi fájdalmak,amit a fekvés enyhített.Később pedig voltak komolyabb görcseim is,aztán a hányós-émelygős időszak csak 2-3 hét múlva következett.Most a pé óta volt már mensi kimaradásod?Ezek jó jelek,de az orvos ezt biztosan tudni fogja,ha megvizsgál.Szerintem tesztelj egyet,sok sikert. Egy 12 hetes kismama!
2008. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, csak sietségemben véletlenül szept. 5-ét írtam október 5-e helyett. Így azért másképp néz kis dolog. Tehát a menstruációm még csak most maradna ki először.
2008. okt. 14. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
ugyan nekem okt 8tol kezdödött a peteérésem de ugyanezek a ünetek,és nagyon nagyon reménykedem én is hogy babánk lesz!Nagyon szoritok neked is,de ez még sajnos nagyon kevés idö mindkettönknek , ugyhogy nem tehetünk mást csak várunk, és reménykedünk,és a próbálkozást nem hagyjuk abba!ugyanis attól bajunk nem lehet!!:-)!Minden jót neked és kiváncsi vagyok a fejleményekre!!!
2008. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, tényleg nagyon kevés idő telt el okt. 5-e óta, de ilyen érzést huzamosabb ideig még sosem éreztem a hasamban, ezért csak egy pocaklakó "kezdeményre" tudok gondolni :)

Drukkolok Neked!

2008. okt. 14. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy méhen kívüli terhesség. Zúzzál el orvoshoz sürgősen.
2010. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

A kérdés még 2008-ban kelt. Szerencsére azóta van egy 6 hónapos teljesen egészséges kisfiam!

Azért köszönöm az aggódásodat :)

2010. jan. 6. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!