Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beágyazódási...

Szerintetek ez beágyazódási vérzés vagy vetélés vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Általában minden hónap elején szokott megjönni 4-6között. Legutóbb április 6-án volt meg. Az ovulációm elvileg 21-e körül volt. 24-én délután barnás vérzésem volt, akkor úgy gondoltam, hogy ez az összejött a kisbaba, de azóta is vérzek. Az első két napon enyhe görcsölést is éreztem. A melleim talán nagyobbak lettek és kb. a 6-ai menstruációm óta fájnak, ennyire még talán sosem voltak érzékenyek. Szerintetek ez lehet a beágyazódás jele, vagy esetleg vetélés? Azt olvastam, hogy olyankor nem lehet több napos vérzése egy nőnek... Azt kétlem, hogy csak korábban jött meg valamiért, mert évek óta hónap elején szokott megjönni. Valakinek van beágyazódási vérzéses tapasztalata? Tesztelni gondolom 6-án érdemes.
2017. ápr. 27. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A vérzés olyan erősségű, minőségű, mint amikor menstruálsz, vagy kevesebb, stb?
2017. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kevesebb, mint szokott lenni, a színe változó. Sötétbarnától az élénkebb színig egyaránt.
2017. ápr. 27. 20:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mi lehet ez, tényleg.
2017. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rövidebb ciklusod sosem szokott lenni?
2017. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

már évek óta nem volt rövidebb ciklusom. Olyan szokott lenni, hogy nem 4-én hanem 5-én jön meg vagy 6-án. 1-2 napos csúszásnál már jó ideje nem volt több.

Én csak a kisbabára tudok gondolni, más okból nem jöhetett meg az ovulációm után egy kicsivel, csak kérdés az, hogy most minden rendben van vagy nincs...

Már csináltam egy tesztet, de az negatív lesz. Viszont nem is nagyon lehetett volna pozitív, mert általában a nemvárt mensi napján lehet kimutatni először. Van a 6 napos teszt is. Az majd hétfőn lenne esedékes.

2017. ápr. 27. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Korábban jött meg. A beágyazódás nem 3, hanem 8-10 nap múlva van. Fordulj orvoshoz, ha elmúlt.
2017. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem csak sima "korábban jött meg" ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni a babagyártással. Eddig semmi oka nem volt, hogy korábban jöjjön meg, nem is jött meg, hanem mindig időre. Én pont most amikor próbálkoztunk hamarabb jött meg. Én ezt nem mondanám véletlennek.
2017. ápr. 27. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Pedig ilyenkor borul fel a ciklus a legtöbb nőnél. Nekem is azóta rendetlenkedik, mióta belefogtunk a próbálkozásba.
2017. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, de ettől függetlenül elképzelhető. Viszont akkor innentől, hogy számoljam a ciklusomat?
2017. ápr. 28. 05:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is össze-vissza jött meg abban az időszakban, amikor próbálkoztunk a babával. Nem tudom, hogy mi lehet az összefüggés, de igaz.
2017. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!