Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentkezhet egy héttel az...

Jelentkezhet egy héttel az aktus után émelygés?

Figyelt kérdés
Előző várandósságomnál egy, egy és fél hónap után jelentkezett, de akkor nagyon intenzíven, akármit ettem, kijött rögtön és ez hosszú ideig ment így. Lehetséges lenne, hogy ismét várandósság miatt émelygek és van hányingerem? Tesztet még nem csináltam.

2017. ápr. 29. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesztnek értelme se lenne 1 hét után.

Max. akkor émelyeghetsz 1 héttel utána, ha nem abból. az aktusból vagy terhes, hanem jóval korábbról.

2017. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2017. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ha előbb volt a peteérésed, vagy ha ikreket vársz stb,de ugye ezeknek jóval kisebb az esélye.
2017. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az aktus után 2 héttel már nagyon rosszul voltam, nem bírtam az ágyból felkelni sem.Nem bírtam enni, liftezett a gyomrom, szédültem.

Rá 2 hétre a teszt erős pozitív lett.

1 hét múlva a doki kb. 5 hetes terhesnek tippelt uh alapján.

2017. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!