Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinrezisztens vagyok és...

Inzulinrezisztens vagyok és 2nap múlvára várom a menzeszt, ha tegnap elszaladt az óvszer eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
Inzulinreszisztesként elvileg meddő vagyok, az ovrosaim is azt mondták hogy nincsen peteérésem, akkor nem kell aggódnom?

2017. ápr. 29. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
esély mindig van.
2017. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem értem utól?
2017. ápr. 29. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Félre írtad, "elszaladt". Kettes poénkodott. De jót mosolyogtam. :)
2017. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eleve kevés az esély mensi előtti napokban teherbe esni, főleg úgy, hogy orvos szerint nincs peteérésed. van vagy fél százalék esély, hogy így teherbe ess. ha a te helyedben lennék, én nem aggódnék, de ha mégis besikerülne, egy csodának venném,és még örülnék is neki,hogy mégis lehet gyerekem. de ez én vagyok :)
2017. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon cuki elszaladt az óvszer :) a Freud-i elszólás jelen esetben elírás...az hogy valaki IR es még nem jelenti hogy meddő ez butaság....sport ch diéta és gyógyszer és lelki megerősítés....ha szexelsz a lelki oldalán fél siker :)
2017. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inzulin rezisztens ismerősömnek 3 gyermeke van, szóval ez a meddő dolog baromság.
2017. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én IR-esként estem teherbe és nem könnyen. De ha az IR miatt PCOS-ed is van és nincs peteérésed, elég kevés az esély a teherbeesésre, ne aggódj!
2017. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!