Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás az lehet nagyobb...

Viktória varga mira kérdése:

Barnázás az lehet nagyobb folt is? Lehet meg fog jönni? Kifejtem alul?

Figyelt kérdés
ma vagyok 11-el az ovulációm után!eddig a hőm fent volt és van is 37fokon,szigorúan!mell feszülés,derék fájás,néha hasi görcsök,általában az egyik oldalon!viszont ma reggel barna foltokkal ébredtem a fehérneműmön!de ilyen nem tudom,mintha menstruáció előtti lenne!azóta ahogy nézegetem semmi!fáj az alhasam,enyhe menstruációs görcsök!még a nem várt menstruációig van4 napom!utolsó egy évben rendszeresen 30-31 napos volt a ciklusom!az ovulációm meg volt,akkor is együtt voltunk a párommal!most ez akkor lehet beágyazódás,vagy meg fog esetleg jönni?nagyon elkeserednék ,ha nem baba lenne a dologban!de szerintetek lehet még remény?kérlek negatívak lépjenek tovább,ne írjanak
2017. ápr. 29. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
pms tünetek. semmi nem utal terhességre ezek alapján. ha nem jön meg tesztelj, de senki nem lát beléd, és senki nem tudja megjósolni hogy mi lesz.
2017. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

1-essel egyetertek. Sajnalom mert a nevedbol tudom, mar jopar ilyesfele kerdest kiirtal (teszteles, tunetek, peteeres, terhes vagy-e, stb.) de ennyire ne stresszelj ra mert ez borzaszto...gorcsosen figyeled magad es minden elettani jelensegedre kiirsz egy kerdest. Mar sokszor leirtuk a kerdeseidnel:

- pms es koraterhes tunetek semmit nem jelentenek hiszen lehetnek epp ugyanazok

- barnazas, rozsaszinezes altalaban kozelgo menstruacio, ugyanis bar jelezhet beagyazodast,,de nagyon ritkan van igy

- a ciklushossz barmikor barkinel lehett eltero 1-2 alkalommal, foleg a nagyon rastresszeloknel, mert ez pszichikailag okoz kesest, kimaradast, stb.


Miota probalkoztok? Rengetegszer kerdeztel mar hasonlokat de nem emlekszem miota probalkoztok. En mar komolyan tanacsolom Neked: eld az eleted! Dolgozz, szorakozz, kapcsolodj ki, szexelj ket-haromnaponta es ennyi, ne bujd a eherbeeses temakort es ne ugorj ra amint valami erdekeset eszlelsz magadon. NEM azert, mert engem zavar, hanem a TE erdekedben! Brutalisan ra vagy gyogyulva a testi jeleidre es itt eled a nemi eleted eredmenyesseget-sikertelenseget. Ez okozhat barmilyen testi tunetet is, ha felhagysz ezzel, es "csak" elsz, szerintem nagyobb lesz az eselyed.


Vagy: ha tenyleg ennyi furcsasagod van, kivizsgalas lehet nem art. Lehet hogy progeszteronhianyos vagy, vagy barmi.

2017. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
11.hója próbálkozunk,ezért stresszelek ennyire!most nagyon rosszul érzem magam!
2017. ápr. 29. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
De ettol a stressztol csak rosszabb lesz. Mivel mar majdnem egy ev eltelt, ha most sem sikerul, induljatok neki a kivizsgalasoknak. A barnazas pl. lehet hormonproblema oka, amire ha nem szedsz gyogyszert, hatraltatja a teherbeesest.
2017. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát rendben!tehát keressek fel egy nőgyógyászt,akinek ezeket elmondom,és akkor ő fogja tudni,hogy mik a következő lépések?
2017. ápr. 29. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
A leírtak alapján én is azt gondolom, hogy meg fog jönni. Az, hogy most egy pár nappal hamarabb, nem jelent semmit. Én azt tanácsolom, hogy kezdjétek meg a kivizsgálásokat, hiszen ha mindent rendben találnak, legalább megnyugszol, és talán nem pörögsz rá ennyire. Ha pedig netán találnak valami problémát, legalább hamarabb el tudjátok kezdeni a kezeléseket. Tudom milyen rossz ez, mi másfél éve próbálkozunk, most vagyunk túl az első lombikunkon, még várjuk az eredményt.
2017. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen! Es mondd, hogy egy eve probalkoztok, o el fog kuldeni a megfelelo vizsgalatokra. Neznek majd progeszteront, pajzsmirigyet, hormont, verkepet. Sot, maga a nogyogyasz is termeszetesen megnez, nincs-e pcos betegseged.

Van aki evekig probalkozik es kiderul hogy pl. pajzsmirigy gondjai vannak es gyogyszeres beallitas nelkul eselytelen. Vagy van akirol az derul ki, nincs is peteerese, netan sargatest hormonelegtelensege van, vagy epp inzulinrezisztens.


Ha meg az derul ki, hogy egeszseges vagy es kutya bajod, akkor tenyleg csak annyi van, hogy ne vedd ezt kuldetesnek. Sokaknak pont akkor szokott jonni a baba amikor felhagynak a dpo szamolgatassal meg a "jaj szur a mehem gyorsan kiirok egy kerdest masokkal is volt-e es lett-e baba."

2017. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,bár nagyon kiborultam most,de mindegy,akkor elkezdem az elején és keresek egy nőgyógyászt!köszönöm
2017. ápr. 29. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!