Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Surgos kerdesem lenne. Csutort...

Surgos kerdesem lenne. Csutortokon szexeltunk kihuzasos modszerrel, akko megijedtem es bevettem egy 72oras tablettat. Viszont szombaton ujra szexeltunk de most bennem ment el. Ovulacio elotti periodusomban vagyok?

Figyelt kérdés
Bevehetek meg egy 72oras tablettat?(kerlek az ocsarlo megjegyzeseket mellozetek csak azt szeretnem rudni h 2napon belul bevehetek 2?)
2017. ápr. 29. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy bevegyél még egyet! Hónapokig nem vehetel be még egyet, nem hogy 2 napon belül! Most nem tehetsz mást, mint vársz a nem vártig és imádkozol. Ezek után meg menj és írass a dokival gyógyszert inkább. Hosszú távon kevésbé babrálja szét a szervezetedet, mint a 72 órás és lehet ész néklül szexelni.
2017. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Brutalis hormonbomba. Szetcseszi a szervezeted, szoval ha beveszed, lehet hogy utana par honapra tobkrevagod a ciklusodat, de ha mar ennyire ostoba voltal hogy nem tudtok parancsolni a hapsiddal a nemi szerveiteknek, nincs mas megoldas.
2017. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
nem vagy normális. remélem nem szaporodsz ennyi ésszel.
2017. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szedd C-vitamin helyett. Idiota.
2017. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Mégis hogy vehetnél be még egyet? Normális vagy? Már egy is nagyon felboríthatja a hormonháztartásodat. Csak azt nem értem, hogyha a megszakításosnál megijedtél, akkor hogy lehet rá 2 napra, hogy még azt is engeded, hogy benned menjen el? Annyira buták vagytok, remélem sosem lesz gyereked!! Miért nem szedsz fogamzásgátlót?
2017. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Egy évben kétszer lehet bevenni, gyakrabban fel se lehet íratni. Nem véletlenül vényköteles.


Ha peteérés előtt vagy, akkor ne csodálkozz, ha két hét múlva pozitívat tesztelsz. Akkor már kimutatja, ha valami van.

Legfeljebb mész abortuszra, azt akár évente tízszer is lehet, csak ki kell fizetni azt a 40 ezer forintot.

2017. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez cukorka, akár tictacként is árulhatnák, annyira nem vészes.


Javaslom, hogy ezt a kihúzgálósdit felejtsétek el, húzzatok gumit vagy szedjél tablettát (fogamzásgátlót, ne eseményutánit). Az is megoldás, ha inkább apácának állsz, mert ezzel a tempóval gyorsan anyuka leszel. A felelősségteljes hozzáállásod alapján pedig újabb RTL klubos riporttal gazdagszunk, ahol könnyes szemű anyuka nem érti, miért vették el tőle a gyereket...

2017. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Amíg alap dolgokkal nem vagytok tisztában, miért szexeltek?
2017. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg egy megijedt,ketsegbeesett ember szamara az a legjobb Ha ilyen szep szavakat kap...nagyon jo viselkedes ez is.mert aztan senki eleteben nem tortenhet meg egy ilyen sulyu dolog. Mindenki mas tokeletes rajtam kivul?tisztaban vagyok a helyzet sulyossagaval!
2017. ápr. 29. 14:17
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg másodszorra milyen megfontolásból mentél bele, de tényleg csak kiváncsi vagyok rá?
2017. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!