Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív tesztek de gyenge...

Negatív tesztek de gyenge rövid menstruációk. Mi bajom van?!

Figyelt kérdés

Az utolsó kettő menstruációm (egy a hónap elején egy a végén, 24 napos ciklusok) 2-3 napig tartottak, és eléggé kevés vérzésem volt. Csináltam 4(!) terhességi tesztet, az elsőt még biztosan korán, de a másik hármat már nem. A legutolsót pont ma, és még mindig negatív. Az összes negatív volt. Lehetséges hogy terhes vagyok és nem mutatja ki a teszt? Ha terhes lennék akkor papíron kb. 7 hetes vagyok, igaziból 5. Nemrég veszítettem el...

Vagy esetleg állhat valamilyen hormonális-probléma a gyenge és rövid menstruáció mögött? Teljesen kétségbe vagyok esve, fogalmam sincs mit kéne még tennem. Aki járt már így, vagy ért hozzá, az segítene? Nagyon örülnék neki.



2017. ápr. 29. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
hormongond. menj el nődokihoz, kérj hormonsort és a véred kimutatja mi van. én a progeszteronra tippelek, az okozhat ilyen problémát és elég gyakori is. nem valószínű, hogy terhes vagy, elég ritka hogy nem mutatja ki a teszt.
2017. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is progreszteron hiányra tippelek. Lehet, hogy peteérésed sincs? Doki segít! Addigis olvass utána a barátcseje kapszulának!

Sok sikert!

2017. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nezess ph-t

Lehet gyulladás/gomba stb

2017. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt elfelejtettem mondani, hogy a második menstruációm előtt "barnáztam" eléggé erősen, eddig ilyen még soha nem volt. Ezt ahogy most olvasom, a progeszteron hiány jele is lehet...
2017. ápr. 29. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Hagyd abba a neten való tájékozódást. Terhes nem vagy. A gyenge menzesz pedig nem feltétlenül baj, nekem azt mondta a dokim, hogy sokkal nagyobb baj lenne, ha hosszú és erős lenne.

Ami hormonzavarra utal, az a barnázás és a túl rövid (24 napos) ciklus. De még az se biztos, hogy baj van. Menj el dokihoz, majd megmondja.

2017. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyenge és rövid mensi utalhat még a vékony nyálkahártyára is. Erre szedhetsz e vitamint. Ettől függetlenül doki+kivizsgálás.

Minden jót kívánok Neked!

2017. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ph tesztet néztél...?
2017. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!