Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyermek szoptatás. Ti hogy...

Gyermek szoptatás. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
igazábol Magyarországon élek 3 honapja kicsimmel. Külföldön szültem,csupán kicsit nyaralunk otthon.De azt vettem észre,ha szoptatok kint vagy kicsit nyilvánosabb helyen,azonnal megnéznek,ami nagyon zavaro és számomra érthetetlen,miert kell ugy nezni,más meg nem látott nöi mellet,vagy esetleg a ferfiak nincsenek otthon kielégítve??? Küldöldön teljesen természetes,ha picit etett egy anya a étteremben vagy bárhol, Ti hogy agytok ezzel?

2017. ápr. 29. 17:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Ameddig kulturált keretek között teszi az anyuka, mint pl.letakarja egy kendővel a mellét míg szoptat, addig nem zavar.
2017. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%

Magyarországon ez nem szokás ....

En személy szerint ellene vagyok a nyilvános szoptatásnak ! Ez egy bensőséges dolog nem tartozik az utca népére szerintem !


Es külfölddel ne vesd ossze hogy ott mi van !


Persze ha teged nem zavar es neked ez jo hogy itt magyarba igen is néznek az utcán es hidd el nem azert mert a pasi nincs otthon kielégítve hanem azert mert ez itt nem természetes , akkor szoptass az utcán !


En személy szerint sosem tettem es ha lesz meg babám nem is fogom !!!

2017. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

Itt még ez nincs így kialakulva. Egyes helyeken (főleg orvosi rendelők váróiban)ugyan már van elszeparált rész kifejezetten erre a célra. Engem nem zavar,de sosem szoptattam nyilvános helyen,kivéve az autónkban. Ott is eltakartam a mellett,hogy mást ne zavarjon. Nekem ez nem probléma. Van a városunkban olyan édesanya,aki kiül a parkba szoptatni,de elfedi magát és a babát egy nagy kendővel.

Számomra ez intim dolog és csak anyum, a párom volt, akit ilyenkor megtűrtem. Mindenki más. Nekem kínos lenne utcán vagy étteremben szoptatni. :) Ellenben nem zavar,ha más megteszi.

2017. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell ez az álrácsodálkozás, aki nem szatyorban él és nagyjából követi az itthoni eseményeket, az tudja, hogy itthon ez akkor szokás, ha kényszerhelyzetbe kerül az ember. Sajnos vannak olyanok, akiknek akkor is guvad a szemük, amikor szerencsétlen anya a pici babát megeteti az orvosnál vagy valami hivatalban a 3 óra várakozás közben...


Azt viszont hozzáteszem, hogy egy étteremben rohadtul nem lennék kíváncsi senki striás, kékeres csecsére, már bocs...

2017. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
kedves 4es...valahol igazad van :) emberek vagyunk,en sem mutogatom magam...de pl ha parkban jarok,es sir mert ehes,akkor nem erdekel hogy hol vagyok,megetetem...vagy inkabb éhezzen a gyerekem? csak nem értem ha valaki elmegy egy ilyen anya mellett,miert kell 10 meterröl is visszanézni
2017. ápr. 29. 17:51
 6/37 anonim ***** válasza:
20%
"Es külfölddel ne vesd ossze hogy ott mi van ! " Lol.
2017. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
Mégis mi köze van egy csecsemő szoptatásának a férfiak kielégítéséhez? Te nem vagy normális.
2017. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%

Engem a hideg kiráz a szoptatástól, de pl. amikor üzletben dolgoztam, én mondtam a nézelődő édesanyának, hogy nyugodtan szoptassa meg az öltözőnkben a babáját, ne a nyilvános wc-be menjen már szegény...

Sajnos Magyarországon ez van: szüljél, nevelj minél több gyereket, de lehetőleg úgy, hogy hermetikusan elzárva legyenek azok a fránya szülők a gyerekkel.

2017. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%

72%

Az a köze, hogy sok egyszerűbb férfi összeköti erotikusabb gondolatokkal. Rengeteg ilyen vicceskedő kép van, de volt, hogy egyik babáját tologató ismerősömnek szóltak be munkások, hogy jaj de szopnának azokból a mellekből ők is. Hát b meg...Férgek.

2017. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%
De nem azért szól be mert nincs kielégítve, hanem mert bunkó.
2017. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!