Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napig tartott a menstruációm...

1 napig tartott a menstruációm és iszonyatosan görcsöltem annyira, hogy 2 flectort és 2 panalgorint vettem be napközbe mert elviselhetetlen volt. Másnaptól már semmi mensi nem volt.1 napig volt mensi 4 napja semmi. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a fájdalomcsillapító miatt elállt teljesen a mensim? A fájdalomcsillapító nekem szokta csökkenteni a vérzést, de ilyen sose volt , hogy teljesen elállt. Mitől lehet ez? Valakinek volt már ilyen? Előtte voltam 21 napi vérvételen minden hormonom rendbe volt.
2017. ápr. 30. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy napos menstruacio nincs,ha megis elofordul az esetek 20%-aban,az akkor sem normalis. Szerintem veteles volt. Menj orvoshoz.
2017. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vetélés az nem tartana több napig, vagyis a vetélési vérzés?
2017. ápr. 30. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
És terhességi tesztet csináltál? Én csinálnék, ha esélyes a terhesség. Amikor nekem nagyon korai vetélésem volt, az 1 hét barnázás után, 1 hét intenzív vérzéssel járt.
2017. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éve rajta vagyunk a baba témán sajnos nem sikerült eddig. Nem csináltam tesztet mivel eddig nem sikerült meguntam a sok negatív tesztet, meg igazából most nem is gondoltam erre mivel véreztem úgy voltam vele , hogy mensi meg igazából semmi arra utaló jel nem volt, hogy babás lennék. Ha mégis az lettem volna akkor biztos nem jelentett jót az az erős görcs meg vérzés, nah meg persze a sok gyógyszer , hogy túléljem a napot.
2017. ápr. 30. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor gyorsan csinálj egyet! ☺
2017. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul jar egy veteles hosszu ideig tarto verzessel. Pl.ha kicsi volt a terhesseg,4-5-6hetes,siman lehet csak 1-2napos vetelos verzes. De attol fuggetlenul,Csinalj egy tesztet,es irdd meg nekunk ide a valaszt.(:
2017. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah hát 1 nap mensi 4 napig semmi utána 1 napig barnáztam. Csináltam egy tesztet akkor a barnázásnál de negatív volt. Most meg napok óta erős szagunak érzem a vizeletem. Iszok eleget meg minden. Nem tudom mi a fene van.
2017. máj. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!