Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a menstruaciom...

Rendszertelen a menstruaciom de babat szeretnenk, lehet hogy terhesvagyok?

Figyelt kérdés

10.en lesz 3honapja hogy nem jottmeg orvosnal voltam azt mondta varjunk meg hatha vissza ter magatol,viszont babat szeretnenk kb 2naponta vagyunk egyutt a baratommal kb3napja kis szurkalast es gorcsoket erzek mellette folyasom is van es nott az etvagyam

Szerintetek lehetek terhes?Mikor erdemes tesztelni?



#teherbeesés #Terherbe esési problémák
2017. ápr. 8. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szurkalas es kis gorcs ugyanugy lehet terhessegre utalo jel, mint kozelgo menstruaciora, vagy peteeresre utalo.

Tesztek mar egyuttlet utan kb. 14 nappal jol kimutatjak, szoval sikeresnek gondolt aktus utan ket hettel mar mehet a teszt.

2017. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy csak meg fog jonni de remelem hogy baba miatt van ez.

Honnan.tudjam hogy mikor sikeres?

2-3napon belul tervezek tesztelni

2017. ápr. 8. 12:02
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt elfelejtettem meg ide irni hogy kb 2napja fehér kis"bolyhok" vannak a vizeletemben nemvagyok felfazva es gyogyszert sem szedek

Mitol lehet?

2017. ápr. 8. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy mikor sikeres, a tesztbol fogod megtudni.

Ha ket hete volt vedekezes nelkuli szex, akkor tesztelj most. Ennyire egyszeru.

2017. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leghamarabb a sikeres (amiről azt hiszed, hogy az lehetett) együttlét után 2 héttel érdemes tesztelni, akkor már azért pontos szokott lenni az eredmény; de mivel azt írod, hogy 3 hónapja nem jött meg, így azért kicsit nehézkes megállapítani a pét; nem ???
2017. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat eléggé.

Dokim meg kerdeztem azt mondta attol fuggetlenul teherbe tudok esni hogy nem jon meg.

Szerintem holnap tesztelek mert 2naponta vagy mindennap egyutt vagyunk igy nem tudom hogy mikor sikerulhetett ha sikerult

2017. ápr. 8. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Teszteltél?
2017. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.Teherbeestèl kedves kérdező?
2017. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!