Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszt megbizhato?...

Gabriel teszt megbizhato? Szokott szellemcsikos lenni? Kep lent.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel csinaltam 3 perc mulva raneztem egy pillanatra nem lattam rajta semmit, majd az egesznapos rohanas utan este megneztem azert megegyszer es van rajta egy halvany 2. Csik.. ez vajon csak a szaradas miatt jott ki rajta? [link]
2017. máj. 1. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
amit este látsz már nem számít. van egy "szavatossági idő" ami alatt érvényes a teszt. ez 5-10 perc max.
2017. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom , csak eleg halvany a 2.csik es mivan ha reggel csak nem vettem eszre? Mert tenyleg csak raneztem es ennyi . Ezert lennek kivancsi hogy szokott e szaradas utan csikosodni?
2017. máj. 1. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, szokott.
2017. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, aki izgatott, hogy terhes-e, de a tesztre "eppen csak ranez"....bebeszeled magadnak. Ha reggel is ott lett volna ez a csik, hidd el lattad volna :) Sot, fel is tetted volna hogy pozi-e?

Szoval valoszinuleg ez szaradasi es reggel nem volt ott.

2017. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kesesben voltam es elszorakoztam az idot reggel . Egesznap ez jart a fejembe hogy miert nem vittem magammal hogy megnezhessem :D a kepen szerintem egesz jol kiveheto de elobe azert nem rogton szembetuno hogy ott van . Ismetlek majd mindenkepp csak kivancsi voltam milyen ez a teszt :)
2017. máj. 1. 12:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem íróval. Nehéz elhinni, hogy éppen csak rápillantottál reggel. A száradási csík pedig pont ilyen.
2017. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En is inkabb szaradasinak gondolom . Szine se biztos hogy van . Es latnom kellett volna reggel is de tenyleg nem bogarasztam kicsit fenyre tartottam jo nincs semmi es rohantam . Tudtok ajanlani egy jo tesztet? Ami csak akkor csikosodik ha tenyleg terhes vagyok? Persze idon belul . Mert x epil el pl nem egyszer jartam ugy hogy idon belul halvany pozi es nem voltam terhes
2017. máj. 1. 12:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Facelle, a legjobb teszt. Rossmannban kaphato.

Amugy ha reggel fenynel nem lattad, akkor nem volt ott.

2017. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megbízható, már többször használtam. Amikor pozitív volt, egyértelműen látszott rajta. Szerintem is tesztelj újra. :)
2017. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél màsik fajta tesztet mert a Gabriell idöntul sajnos mindig ilyen,söt àltalában szép rozsaszin 2 ik csik is megjelenik idöntul.
2017. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!