Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 mm embrio hany hetesnek...

9 mm embrio hany hetesnek felel meg? 8 hetes vagyok es az orvos az abortusz javasolta

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon elvileg 8 hetes vagyok de azt mondtak nagyon kicsi es szivhang sincs el akrjak venni a babat. Nem tudom mit csinaljak? Semmi panaszom verzes vagy egyeb! Szerintetek is megallt a fejlodesben vagy meg varjak?

2016. aug. 23. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6. hét vége, 7. hét elején kéne ekkorának lennie. Betöltött 8 hetesen már majdnem a duplájának kellene lennie, másfél centi körülinek. Fontos kérdés, hogy mikor teszteltél először pozitívat - amennyiben már az esedékes vérzéskor teszteltél - mert ha csak a késés után több idővel lett pozitív, lehetne abba kapaszkodni, hogy később fogant. De ha 9 mm-es, már látni kellene a szívhangot. Sajnos előfordul gyakran, hogy megáll a fejlődésben. Nem is kaptál haladékot, hogy pl. ránéznek még pár nap múlva megint? Esetleg hcg-t nem néznek néhány naponta, hogy nő-e?
2016. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 9 mm az olyan 6 és fél hetesnek felel meg kb.

Nagyon úgy tűnik, hogy megállt a fejlődésben sajnos :(

De ha megnyugtat menj el egy másik orvoshoz.

2016. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen mértek 6 mm-t (igaz volt szívhang), de azóta rendesen fejlődik. Várj még vele, és nézesd meg magad mindenképpen másik orvossal is. Lehet, hogy később fogant, adj még neki esélyt.
2016. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

A nagyságával szerintem nincs probléma főleg ha nem is féludőben fogant. Inkább a szívhang miatt lehet gond, mert ennyi idősen már lennie kellene. DE ez függ attól is mennyire gyakorlott a doki, milyen a gép, és hogyan vizsgált. Pl nekem most a harmadiknál hüvelyivel volt csak meg. Pedig gyakorlott a doki és mivel a hasin nem látott mindent rendesen váltott a hüvelyire. Mondjuk nekem hátrahajló a méhem.

A helyedben elmennék egy profi uhra hogy ott mit mondanak.

2016. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Az a legnagyobb baj, hogy kulfoldon elek es itt nem lehet csak ugy elmenni mashoz konkretan orvos meg nem is latott csak szuleszno es most egy ultrahangos akinek elvileg jo gepe van. Jovohetig meg varunk es akkor megyek korhazba:(

Szivhang nincs vagyis nem latta megnezte hasival es huvelyivel is ugyhogy nem nagyon remenykedem😢

2016. aug. 23. 13:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy mensi elott mar 3 nappal nagyon szep pozi volt a tesztem.
2016. aug. 23. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én várnék. Én is jártam hasonlóan, és igaz, hogy elment, de legalább nem gyötört a tudat, hogy mi van, ha megmaradt volna, csak elsiettem.

Pont a barátnőm meg fordítva járt, nagyon nyögvenyelősen kezdődött a terhessége, es azt mondta neki a doki, hogy ebből nem lesz semmi, ehhez képest szeptember vegen szül.

2016. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan 7 hetes. Szerintem is várj kicsit, hátha. De ekkora embiónál szokott lenni szívhang. :(
2016. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!