Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes méretek. Bpd 98 mm (...

Kis kitty kérdése:

37 hetes méretek. Bpd 98 mm ( 40 hetesnek felel meg) HC :340 mm ( 39+1) AC : 333mm ( 37+3 ) FL: 67 mm (34 hetesnek felel meg). Aggodom az arányok miatt. Nem nagy az eltérés?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak is ilyen értékei voltak. Hogy milyen lett volna 40 hetesen azt nem tudom, mert 37 hétre szültem, de nagyon kis cuki volt. :) egészséges, minden rendben.
2017. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok. Az fl nálam is mindig hetekkel kevesebb, mint a bpd. A doki szerint egy kis tömör gyönyör vasgyúró lesz a fiam. Aggódtam én is, ezért direkt ràkérdeztem.

Nagyon nagyok ilyenkor már az egyéni eltérések.

2017. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiamnal is ilyen arany elteresek voltak, jo nagy bucival szuletett, 38+6-ra 42 hetes fej kormerettel de minden mas erteke vagy a koranak megfelelo vagy kisebb. Mara mar 8 eves kituno tanulo.
2017. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36 hetesen 92-es Bpd-t mértek, 40+2 hetesen szintén 92 mm. Megijedtem kicsit, hogy megállt a növésben, de csak kicsit, mert inkább arra gondoltam, bénán mérnek. 40+5 napra született a babám, 36 cm-es fejkörfogattal (elég jó méret). Kislány, és csak 53 cm volt, de nagyon arányos! Ezek csak milliméterek és igencsak pontatlan mérések, ne aggódj, teljesen rendben van a babácskád:-)!
2017. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Márcsak azért sem lehet pontos a mérés pl. combcsont hossz esetén, mert 2 dimenziós a kép, és nagyon nem mindegy, milyen perspektívában látszik.
2017. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!