Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tortent meg az aktus, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tortent meg az aktus, de megujjazott, s az elott jart a kezevel maganal. Gondoltam, h biztosabb, ha beveszem az Escapellet, de sajnos csak a 3. nap tudtam bevenni. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tudom, h az elonedvben is lehet spermium. Hamarabb nem tudtam megvenni a tablettat. Meg nem rendszeres a ciklusom, ezert is gondoltam, h jobb ha beveszem.
2014. júl. 9. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerősen néz ki?

[link]


Nem hinném...

2014. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kár volt bevenned...! Ezt nem szabad csak úgy szedni. Az orvos mit mondott erre, amit itt leírtál?
2014. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj nehogy már bevedd

Biztos nem vagy terhes

2014. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes, de okos sem. :)
2014. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd jól be fog kavarni a ciklusodba, a hormonokkel

nem szabad játszani - ne csináld

2014. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Ha nem volt "aktus", akkor már mitől lehetnél terhes

2014. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

72 órás tabletta...

Az matematikailag 3 nap. Akkora lórugás hormon, hogy semmi nem tapad meg benned.


Statisztikailag kicsi esélye volt amúgy is, hogy terhes legyél, mert ahhoz pont peteérésnek kellett volna lennie, megfelelő spermaszám az előnedvben (mert ha kevés van, azt "kinyírja" a hüvelyváladékod pH-ja amúgy is), és ebből megfelelő mennyiséget kellett a kezével a hüvelybe vinnie.


Az esemény utánival figyeljél, mert ez nem cukorka. Megvan, hogy milyen időközönként szabad bevenni, mert különben tönkre vágja a szervezetedet.

2014. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!