Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem tesztet es egy erős...

Vettem tesztet es egy erős csikot és 1 nem olyan eros csikot de látható 2 csíkot mutatott a teszt. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyogyásznál és nem látta még a terhességet és nem látott még semmit. A teszt kimutatta 1 erős csikot es 1 halványabbat de lathato csik. De megvolt 1 hete múlt el .
2016. dec. 7. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem. Csináltál egy tesztet, ami pozitív lett és utána megjött?

Mikor voltál a nőgyógyásznál?

2016. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megvolt de viszont hanyingerem van és csinaltam egy tesztet ami 2 csikot mutatott tegnap.
2016. dec. 7. 13:27
 3/9 anonim válasza:
0%
nem lehetsz az.. megis mibe agyazodott volna a megtermekenyitett petesejt? ha az a mestruacioval tavozott?
2016. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Terhesség első idejében van olyan aki menstruál. Teszt 2 csikot mutatott.
2016. dec. 7. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a menstruacio normális mennyiségű, színű volt, nem gondolnék terhessegre.

Ha a mensi előtt estél teherbe, a dokinak látnia kellett volna már valamit, mert 2 hete volt kb, ahogy gondolom

2016. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ultrahangon nézte nem látott semmit. A teszt viszont nem hiszem,hogy ketto csikot mutat ha nincs terhesség.
2016. dec. 7. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdezed, hogy terhes vagy-e?


Igen, lehet, hogy terhes vagy/voltál, legalábbis hcg van. A vérzés viszont nem normális, akkor sem, ha azt írják a neten, hogy van, akinek megjön, meg hogy egy kis vérzés előfordulhat. Igen, előfordulhat, de nem normális.

Lehet, hogy már vetélés volt, csak a hcg szintje nem csökkent még le a kimutatható alá.

De az is lehet, hogy megúszod, és megmaradt. A helyedben 1 hét múlva csinálnék új tesztet, és ha az is pozitív, visszavágtáznék a dokihoz. Ha pedig közben görcsölsz vagy vérzel, akkor azonnal, mert lehet vetélés, meg lehet méhen kívüli, főleg ha a doki nem látta a méhedben.

Persze lehet, hogy azért nem látta, mert annyira kicsi volt még.

2016. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert nagyon szeretném tudni. Rendes menstruaciom volt 3-4 napig tartott. Nem görcsölök. A hasam alján olyan mintha pici tűvel szurkálnák belülről.  Ami remélem jó jel ! Az orvos nem látta mert azt mondta nagyon kicsi lehet a terhesség. Uh nézte. Légyszi aki tud hasonlót segitsen. 🙂 Koszonom a valaszokat. Ne haragudjatok csak nagyon kivancsi vagyok.
2016. dec. 7. 17:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem,hogy első nap barnás folyás volt aztán 3 nap vérzés. Éreztem,hogy hányingerem van vettem 1 tesztet. 2 csik az egyik eros a masik halványabb 1 picivel. Benu tesztet vettem a legerzekenyebbet belole. Erzem a fura erzest magamon,hanyinger.
2016. dec. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!