Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13dpo mindjárt megjön érzés.14...

13dpo mindjárt megjön érzés.14dpo el múlt ez az érzés. Aki terhes lett, ő nála h zajlott?

Figyelt kérdés

13 dpo-n éreztem kb egésznap a mindjárt megjön érzést

Erre ma 14 dpo-n már el is múlt.

Lehetséges, hogy sikerült a baba? :) 2 napja negatív volt a teszt.


Akinek sikerült a baba ő hogy érezte? Írnátok tapasztalatokat?


Ha Nem jön meg akkor holnap reggel azért tesztelek.



2017. máj. 4. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt 1 hettel kezdett a mellem feszülni, és szúrkálni a hasam. Nemvárt napján halvány pozi, 2 nap múlva erős pozi :) a mindjárt megjön erzés néha előjön, néh elmúlik. Kb 5 hetes vagyok, jövő heten megyek orvoshoz.
2017. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 7+3 hetes vagyok :) Nekem a melleim iszonyatosan feszültek de nem úgy mint mikor meg szokott jönni, akkor már sejtettem hogy talán most lett baba és így is volt 3 nap késés után 2 olyan erős pozitiv tesztem lett reggel és este is hogy majd le ugrottak a csíkok. :) Nekem nem fájt az alhasam csak az 5.ik héten de az is csakbele hasitott néha jobbról balról, de a doki azt mondta a méhszalaok dolgozni kezdenek ne ilyedjek meg, azóta meg nem is érzek semmit a melleim nőnek és feszülnek továbbra, pedig nem volt méret problémám eddig sem, de ebben mindenki más, sok sikert. :) Engem pont egy hete látott doki és dobogott már a szíve. :)
2017. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 6. hétig tartott a méh feszülés előzőleg is, most 5 hetes vagyok, még tart. Várom hogy felváltsa az émelygés. :) de tényleg, amíg nem érzem a mozgást legalább ez is egy jel.
2017. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a 8.dpo-tól voltak mensis görcseim.Aztán jött a furcsa cicifeszülés, és a bő krémes folyás. A nem várt napján (akkor már tudtam hogy baba van) Anyira görcsöltem, és fájt a derekam, hogy azt hittem menten elönt a vér! Hál'isten nem így lett. :) Azóta a méhszalagok feszülgetnek hírtelen mozdulatoknál, de az 5. hét végére emúltak a mensis jellegű görcsök, felváltotta a hányás, rosszullét! Na ezt ne akarja senki!! 47 kilóra fogytam, kórházba akartak küldeni, nem mentem, de a doktornőm adott gyógyszert, olyant amit szedhetek, és a korházba is ezt kaptam volna infúzión, sokkal nagyobb dózisban. Elkezdtem szedni, és kb 4 nap elteltével rendszeres szedés mellet, jobban lettem! Nem tökéletes, mert az ételundor így is jelen van, de legalább tudok enni, és híztam is. Nem vagyok ágyhoz és wc-hez kötött zombi mint elötte. :)

10+5 hkm

2017. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma csináltam délután egy facelle tesztet, negatív lett.

Szóval szerintem megfog jönni :/

2017. máj. 4. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Lett akkor baba?
2023. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!