Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon állapotos lehetek így?

Vajon állapotos lehetek így?

Figyelt kérdés

Van 1 éves kisfiam,aki nagyooon gyorsan érkezett,szinte ahogy elhatároztuk,hogy szeretnénk babót már megis fogant. 😊

Most a kistesón "dolgozunk",viszont félek,hogy ő nem fog olyan könnyedén megfoggani,mint a bátyja. A fiam még nagyon gyakran cicizik (olvastam,hogy fogamzásgátló hatással lehet a szervezetre),illetve 1év 10 hónapja múlthónap 16.án jött meg először. 20.án múlt el. Az együttlétek így sikerültek.: 24., 25., 27., 30.

Olyan tapasztalatok érdekelnének,akik hamar teherbeestek intenzív szoptatás alatt.


2017. máj. 5. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemben nem tudok hozzá szólni, viszont én is ebben a cipőben járok, szóval kíváncsi vagyok a válaszokra. :) 15 hónapos lesz a kislányom, kétszer jött meg eddig, ez az első próbálkozós hónap. Még aktívan cicik ő is. A ciklusom sem állt be. Drukkolok Nektek! :)
2017. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon intenzív szopi mellett megjött 6 és 8 hónappal szülés után, aztán utána már nem. :-)
2017. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!drukkolok neked is! ☺ Remélem,hogy nekem sem jön meg! 😊
2017. máj. 5. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!