Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyesnek tűnik a hónap?

Esélyesnek tűnik a hónap?

Figyelt kérdés

11 nappal ezelőtt voltunk együtt (mármint ami esélyes lehet :)) - másnap volt nagyon csíkos pozitív az LH teszt.

Tegnapelőtt, vagyis 9 nappal utána, volt egy pici vérfolt. Más tünet nincs :) Izgulok, szerintetek érdemes tesztelni pár nap múlva?


2017. máj. 8. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jon meg, erdemes, nyilvan, hisz vedekezes nelkul szexeltetek, esely 25%.

Nalam a vetfolt mondjuk kozelgo menstruaciot jelzett. Nem mindig volt, eletemben talan 3-szor.

2017. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

05.14.-ére várom (nem várom), így az kizárt.

illetve az első terhesség előjele is ez volt, egyébként sosem volt köztes vérzésem.

nem akarom beleélni magam, meg összevissza tesztelgetni :)

2017. máj. 8. 09:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hat ha elso jele is ez volt akkor nem ertem minek kerdeztel itt, hiszen konkretan tudod a valaszt, hogy igen, eselyes :)

(bar sokan azert teszik fel azt a kerdest, amire tudjak a valaszt mert jolesik a sok "megy a drukk!" meg a "na kerdezo, pozi lett?" :) :) )

2017. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Multkor volt egy csaj, feltett egy halvany pozitiv tesztkepet, hogy szerintetek terhes vagyok? Mindenki oda meg vissza volt ugy gratulalt, egy valaki meg odairta (velhetoen hulye poenbol) hogy nem vagy terhes....na, a kerdezo valasza:" hat pedig terhes vagyok mert 4 tesztet csinaltam es mindegyik pozitiv!!!!!"
2017. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést mégis, mert az egy különleges eset volt :) (ikrek)
2017. máj. 8. 09:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia kérdező szerintem ma már tesztelhetsz egy érzékenyebb teszttel :)

Kíváncsian várom az eredményt! Drukkolok neked!

2017. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attol,hogy az elso terhessegednel volt egy "kis vercsikod"az meg nem az jelenti,hogy ugyanigy fog tortennj most is.

Siman lehet a menstruacio elojele is. Hisz egyik terhesseg sem ugyanolyan,ahogy minden ciklus is mas,es mas. Szoval,meg siman lehet belole menstruacio.

2017. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A menses előjele 10 nappal a kezdete elott egy kis ver? :D
2017. máj. 10. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Teszteltél?
2017. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, pozitív lett :)
2017. máj. 13. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!