Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam a nögyogyászomná...

Tegnap voltam a nögyogyászomnál mert 9 napja késik. Uhn azt mondta látja a petezsákot valoszinü terhes vagyok. Hogy érti azt hogy lehet?

Figyelt kérdés

petezsák csak a várandos nőknek van nem? miért nem biztos hogy az vagyok? Régota szeretnénk a párommal babát, tavaly ilyenkor estem teherbe de 10 hetesen elment.

21/L


2017. máj. 9. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
azert mertmivel kicsi meg nem nagyon latszik , valoszinu viszarendelt 1-2 het mulva , nem ? :) gratulalok
2017. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elindult vmi, ennyit tud mondani. Szívhang kb. 1 hét múlva lesz, onnantól tekintik élő terhességnek.
2017. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert a petezsák csak a "burok". Feltehetőleg nem látott még benne semmit, csak nem akart megijeszteni azzal, hogy üres petezsákot mond.

Feltehetőleg visszarendelt, amikor már lát is valamit a petezsákban, amire már mondhatja, hogy "Gratulálok, Ön terhes":

2017. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen terhes vagy . nekem is csak petezsákot látott. 5 hetes terhességet állapított meg. 5 hónapos kedz 29.én
2017. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, a petezsákban nem biztos, hogy embrió is lesz. A következő Uh-n már látni fogja a babád szívverését! :)
2017. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy baba va mert szeretnenk
2017. máj. 12. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:
igen 2 het mulva ujra ultrahang :)
2017. máj. 12. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!