Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második, inkább fehér...

Halvány második, inkább fehér csík a teszten?

Figyelt kérdés
A tegnap délután csináltam egy tesztet,mert Úgy érzem nincs valami rendben.Időn belül megjelent rajta a masodik csík ami nagyon halvány volt,inkabb feheres? Ez mit jelenthet?

2017. máj. 10. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Feher csik?? Azt hogy csinaltad? Feher maga a tesztcsik, hogy latsz rajta feher csikot?
2017. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A Kontrol csík megjelt es utanna ahol megkellene jelenjen a masodik csíl maga a háttér rozsaszím volt és a csík benne fehéres...

Kb. így tudom elmagyarázni

2017. máj. 10. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltölteni?
2017. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos eldobtam,de pár nap mulva újra tesztelek,gondolom hibás lehetett a teszt vagy "szellemcsíkos"
2017. máj. 10. 18:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem Tudom mire gondoljak,mert a parommal az utolso menszeszem elott ket nappal egyutt voltunk,vedekezes nelkul.. A Menszeszem aprilis 19-25 volt de Mar az furcsa volt,mert inkabb barnazas volt,ver vagy "nyák" egyaltalan Nem volt...
2017. máj. 10. 18:24
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

lehet, hogy halvány pozi volt

tesztelj újra

és írd majd, meg, hogy lehet-e gratulálni (mert ha nem védekeztek, akkor gondolom tervezitek a babát)

2017. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem terveztük,de ha még is az lesz (és én titkon reménykedem hogy igen) akkor is nagyon fogunk örülni neki. Mérem a hőmet is,de én eleg alacsonynak vélem 36,4 és 36,7/8 között ingadozik.
2017. máj. 11. 13:27
 8/15 A kérdező kommentje:
A tesztet csak hétvégére tervezem újracsinalni.De mindenképp megírom mi lesz az eredmény. :)
2017. máj. 11. 13:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Tünetem az,ha ezt eggyáltalán tünetnek vehetem,hogy olykor-olykor szurkál a hasam,de ez mast mint ovukor,es nagyon fáradékony vagyok,a bibóudvarom pedig nagyon megnött,ezért is csináltam a tesztet,mert ilyent még nem tapasztaltam.
2017. máj. 11. 13:39
 10/15 A kérdező kommentje:
Aki hasonló képpen volt,kérem válaszoljon és írja meg mi lett belőle.Előre is köszönöm.
2017. máj. 11. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!