Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norculuttól vajon lesz vmi...

Norculuttól vajon lesz vmi bajom, ha a 2x1 (amire emlékszem) helyett 2x2-t szedek be?

Figyelt kérdés
Felírta az orvos. Az ambuláns lapomat elhagytam valahol, és visszamenni nem tudok most hozzá, csak hétfőn. Viszont ma kezdenem kellene. A receptet megnéztem, még csodálkoztam is, hogy csak 5 napra írta. korábban mindig 10 nap volt, elfogyott az egész doboz. De meg mernék rá esküdni, hogy a recepten "2x1 5 napig" szerepelt, gondolkodtam is, hogy mit fogok kezdeni a maradékkal. Erre ma reggel nézem, hogy a gyógyszertárban 2x2-t írtak a dobozra. Gyorsan rákerestem, nem egy általános adagolás, de nem példa nélküli.

2017. máj. 12. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2×2-t kellett szednem 5 napig, hogy meghozzuk a menses-em. Nem volt semmi bajom tőle. Ahogy abbahagytam, 5 nappal később meg is jött.
2017. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

sokszor szedtem már, 3. napra meg is zsokott jönni... csak furcsa, mert tényleg le merném tenni a nagyesküt, hogy a recepten 2x1 volt, de lehet, csak azért, mert mindig ennyit írt a doki.

mindegy, mindenesetre most akkor beszedem a 2x2-t. a gyógyszerész nem hibázhat ebben elvileg.

2017. máj. 12. 09:50
 3/3 A kérdező kommentje:
most eszembe jutott még, hogy nagyon húzta a doki a száját a nyh vastagságra (15 mm -jóindulattal). lehet, hogy ezért az emelt dózis?
2017. máj. 12. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!