Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem amióta van menstruációm...

Reina de Corazones kérdése:

Nekem amióta van menstruációm nem mindig ugyanakkor van mikor ki is marad.15 nap múlva lesz 1 hónapja hogy lefeküdtem a pasival akit ismerek és beleszerettem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Igaz óvszer nélkül csináltuk de kivette időben mind 3 túra után.

2017. máj. 11. 16:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Jól értelmezem tehát, hogy egy hónapja nem jött meg ?
2017. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kivette időben, sok gyerek született így.


Ja, lehetsz. Nagyon ertrlmesek vagytok.

2017. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Rossz kategória...


Btw..Ebből marhára nem derül ki, hogy mikor volt meg utoljára a havid, csak az, hogy sose pontos...Egyéb kérdés?!


N27

2017. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet és kiderül!
2017. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz-e terhes? IGEN!


Hogy mekkora valószínűséggel, azt nem tudjuk megmondani neked ezen információk alapján.

2017. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

- Az, hogy beleszerettél, annak semmi köze ahhoz, terhes vagy-e.

- Ha óvszer nélkül csináltátok, terhes lehetsz.

- Nincs olyan, hogy időben kivette, hiszen az első perctől bármikor kerülhetett beléd előváladék.

- 3 "túra" az 3 aktust jelent? Ebben az esetben kifejezetten magas esély van a terhességre, hiszen az első két alkalom után a húgycsövében maradt ondó a 2-3. alkalommal az előváladékkal együtt beléd került. Mintha beléd élvezett volna.

- Hány éves vagy? Ha már 18 felett vagy (felnőtt párkapcsolatok témakör ezt sugallja), akkor érdemes lenne orvoshoz menned, ha még mindig nincs rendszeres vérzésed, nem állt be a ciklusod.

2017. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mond hogy nem vagy ennyire buta

Ovszer nelkul ?? Es ha nemi bajt adott neked ???

2017. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát meg 15 nap es 1 honap lesz.24 vagyok,ő pedig 29.Am tartok otthon pedig 2 óvszert is csak annyira gyorsan történt az egész kezdve a jövetele megbeszélésétöl a sexig hogy mire észbe kaptunk addigra kész volt.
2017. máj. 11. 23:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kesz leszel majd a hpv tol ami mehszajsebet szemolcsot okoz a clamydiatol ami meddoseget okoz es mas fincsi betegsegektol.
2017. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta kérdező?
2017. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!