Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Sziasztok....

Terhes vagyok? Sziasztok. Előző hónapban 37 napra jött meg a menstruációm, most meg 46. -ik napra (két teszt negativ volt). Két hetet késett, tegnap megjött de kevesebb a mennyisége mint szokott. Lehetek terhes,?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 08:47
 1/8 anonim válasza:
35%

aki terhes az meg kicsit sem mensizik.

okos vagy:D

2017. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg?most megnyugtattál kicsit,csak valahol olvastam hogy valakinek úgy is megjött hogy terhes volt...(ha igaz)
2017. máj. 13. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán fordul elő, hogy van menstruáció terhesség alatt.

DE! ha megjött és negatívat teszteltél, akkor nem vagy terhes.

2017. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RoseTyler válasza:

[link]


Ez inkább valami hormon vagy egyéb probléma lehet. Ha jót akarsz, akkor irány az orvos egy kivizsgálásra.

2017. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok,köszi a választ! hétfőn megyek nőgyógyászatra gondoltam addig megkérdezem itt is mert már annyira stresszeltem,lehet azért késett annyit.
2017. máj. 13. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ritka esetben nem választódik ki a vizeletben a hcg hormon így lehet a teszt negatív terhesség esetén is! De 37 és 46 napos ciklus rendszertelen ami Pcos gyanus vagy más hormon betegségre utal. Mindenféleképpen menj Nőgyógyászhoz mert ha még is baba akkoe kezelés kell progeszteron pótlás mert Terhesség alatt szemilyen vérzés nem jelent jót. Egyébként Ha Védekezés nélkül szexelsz mindig van esély rá hogy Terhes legyél.
2017. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretnék még babát 3-4 évig!Voltak menszeszre utaló jeleim,haspuffadás,derékfájás stb.hétfőn majd kiderül!de szerintem csak túlaggódtam hogy nem jön meg
2017. máj. 13. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk? Szerinted meg tudjuk mondani innen a gép mögül? Milrt nem mész orvoshoz?

És dugtál védekezés nélkül?

2017. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!