Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hetes és 4 napos terhes...

8 hetes és 4 napos terhes vagyok és már a 3. barnázás este. Nagyjábol het 1 szer van ez. Görcs nincs és az uh n sem láttak semmit, a pici szive szépen ver és minden rendben van vele. Miért vannak ezek ha nincs baj?

Figyelt kérdés
Kaptam rá Rubascorbint, meg CNS hüvelykúpot.
2017. máj. 13. 08:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Rutascorbint bocsi elírtam
2017. máj. 13. 09:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a baba jól van, akkor nyugodj meg! Pihengess. Nekem is volt ilyen, bár ott láttak haematómát, de felszívódott.
2017. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még szerencsére nem láttak semmit de kedden megyek a dokimhoz uh ra h néze meg ő is hogy minden rendben van. Jobban bizok benne. ha egyszer lett volna ilyen akkor nem lennék megijedve de mivel már a 3. volt igy kicsit érdekes.
2017. máj. 13. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, nálam már az ötödik hét óta van ez: néhány nap enyhe barnázás, elmúlik, pár napig minden rendben, majd kezdődik elölről az egész. Egyelőre a babával minden rendben van, és nálam sem láttak semmi rendellenességet az orvosok UH-n.
2017. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amit Te szedsz, azt nem ismerem. Én utrot szedtem, és nálam az volt a baj, h kevés volt az adag. Eleinte 3szor1-et, azalatt nekem is visszajött mindig. utána 3szor2-öt attól elmúlt. Lehet neked is emelni kéne az adgot?
2017. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet...mondom majd a dokimnak kedden. De örülnék ha nem lenne több ilyen mert nem jó ha idegeskedik az ember ilyenkor nem akarok bajt a picinek😊 Megnézem a drágám kedden uh n 😊
2017. máj. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!