Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy terhes vagyok....

Félek, hogy terhes vagyok. Teszt alapján nem, igaz?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a párommal, és most 12 nappal később nagyon fáj a mellem, és furcsán görcsölök.. Megijedtem, hogy esetleg terhes lehetek és tegnap óta ellőttem három tesztet.

A felső kettő tegnapi, azokon nem látom, de a mai aggaszt... Az alsó. Szerintetek?

Holnapután kell menstruáljak.


[link]


2017. máj. 16. 16:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
az x epilnek ne higyj, rossz teszt. de amúgy is korán teszteltél, ebből bármi lehet még, tesztelj ha nem jön meg.
2017. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Korán teszteltél, még akkor se mutatna semmit ha terhes lennél. Akkor tesztelj ha már legalább egy-két napja késik. Ha védekeztetek kevés a teherbeesés esélye.
2017. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Próbálok nem rá stresszelni, mert lehet még késni is fog miatta.

2017. máj. 16. 17:03
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Én mindegyiket negatívnak látom,bár korai a tesztelés még. Védekeztetek? Mert ha igen,akkor kicsit nyugi. Ha nem,akkor azért kicsit para,voltam így,de mi nem védekeztünk,halisten tanultam belőle. Ne aggódj!
2017. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Tehát ovulációkor votatok együtt? Hogyan védekeztetek. Én nem látok semmit a teszteken, de ez semmit nem jelent.
2017. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ha terhes is lennél, 12 nap után még az égvilágon semmi tüneted nem lenne. a terhesség első tünete az, hogy nem jön meg. uténa érdemes csak gyanakodni
2017. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én látom, ami aggaszt téged...
2017. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
én sose szoktam ilyen tesztes kérdésekhez írni, de a 3. az tök pozitív, halvány, de egyértelmű. Holnap jobban fog látszani.
2017. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

a többieknek: van aki már a 10. dpon tesztel ennél igaz halványabbat, de simán kimutatHATJA a teszt.

Sajnálom, ha ez rossz hír. De minél előbb tudod annál több időd lesz eldönteni, hogyan tovább.

2017. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
a harmadik halvány pozitív. védekeztetek?
2017. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!