Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baratommal szeretkeztunk es...

Jefolante kérdése:

Baratommal szeretkeztunk es negy napra ra elkezdtem verezni, egyre inkabb pedig meg 10 nap kene ahhoz, hogy rendesen megjojjon. Meg nem szeretnek gyereket, de felnem kene tole? Mert megszakitasos vedekezes volt csak.

Figyelt kérdés
Surgos es rendes valaszokat adjatok kerlek, koszomom.

2017. máj. 17. 06:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

utolsó ne legyél már fogyatékos. 4nap alatt semmilyen beágyazódási vérzése nem lesz.


és ha normálisan megszakitották a dolgot akkor nem fog semmilyen baba lenni. nem olyan könnyű teherbe esni. Ha hónapokon keresztül ezt csinálták volna akkor azt mondom oké benne van de így..plz.


a kérdés inkább az hogy miért nem mész inkább nőgyógyászhoz.

2017. máj. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%

# 11


Az 5-7 napon kezdődik a beágyazódás, de nekem pl. már a 4. naptól volt enyhe, rózsaszínes vérzésem.

2017. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
(Másrészt mivel nem jön ki a 19 + (minimum) 4 + 10 nap 31 napos ciklussal számolva, nem 100 %, hogy jól emlékszik.
2017. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%

# 11


Szerinted egyébként kiderül a kérdésből, hogy egyszeri alkalom volt, vagy ha nem, mióta "védekeznek" megszakítással?

2017. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Akkor legyen 3-4 alkalom +ban. nem oszt nem szoroz. Ha időben ki lett húzva akkor nem terhes. Fél éven keresztül megszakítással csináltuk és elhihetitek hogy nincs gyerekem.


2 nőgyógyásszal vagyok jó kapcsolatban és egy most tanuló általános orvossal. mind a kettő megerősitette azt amit eddig is tudtam. megszakítással se lesz senki terhes, ha már akkor kihúzza mikor érzi hogy lassan el fog élvezni.


Annak az esélye hogy az előváladéktól teherbe ess annyi az esélye mint a fogamzásgátlóval. van esélye csak elhanyagolható. Minden más csak ráijesztés.

2017. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
persze teljesen jogos ez az ijesztgetős tévhit. igy van rendjén lévén ha többen használnák sokan esnének teherbe lévén a pasi félne elmondani azt hogy nem időben lett kihúzva vagy bizonytalan lenne hogy kihúzta e és inkább a szerencsére bizza a lány sorsát.
2017. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

# 15


A legjobb barátnőm meg 3 hónap megszakításos szex után lett terhes.

2017. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
8%

Életembe 5x volt óvszer a farkamon ebből napi szinten szexeltem akkor húztam óvszert mikor alaklamim volt mert féltem a nemibetegségtől


Időbe kell kiszálni úgy hogy még kézzel kell rá húzni 2-3 at és nem úgy hogy kihúzod és a felhőkig lősz...


Előváladékba annyi ondó van mint csapvízbe tengerisó...

2017. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
38%
Igen ,félned kell és meg is érdemled,ha ilyen hülye voltál...
2017. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

Az elovaladekban van ondo. Akinek nincs az vizsgaltassa ki magat mert neki valami mast termel akkor a szervezete :)

Akinek meg a nogyogyasz ismerosei mondtak hogy ez a megszakitasos baromsag jo vedekezes, ott

1. kamu van es baromira nincs nogyogyasz ismeros kizel s tavol

2. eleg kepzetlen es sotet nogyogyaszokat ismer az illeto, a horcsogomet nem mernem rajuk bizni

2017. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!