Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baratommal szeretkeztunk es...

Jefolante kérdése:

Baratommal szeretkeztunk es negy napra ra elkezdtem verezni, egyre inkabb pedig meg 10 nap kene ahhoz, hogy rendesen megjojjon. Meg nem szeretnek gyereket, de felnem kene tole? Mert megszakitasos vedekezes volt csak.

Figyelt kérdés
Surgos es rendes valaszokat adjatok kerlek, koszomom.

2017. máj. 17. 06:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%

"A legjobb barátnőm meg 3 hónap megszakításos szex után lett terhes." nem időben lett kihúzva ez van.


20# persze, az érveid meg olyan jók hogy rád meg a döglött hörcsögömet se bíznám rád.



"Az elovaladekban van ondo. Akinek nincs az vizsgaltassa ki magat mert neki valami mast termel akkor a szervezete :) "


Ahhoz meg mit szólsz hogy nem mindenkinek van előváladéka? Mint ahogy nekem se. tájékozodj picit a témában.

2017. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi kérdező, majd a 67 %-os felneveli a gyereked! ;)
2017. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

ne haragudjatok hogy nem vagyok alul művelt mint ti.:)


Amúgy van 120órás eseményutáni is. szóval kérdező ha még olvasod a kérdést akkor menj nőgyógyászhoz.

2017. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Basszus, akkor én meddő vagyok, meg barátnőm is, mivel évek óta így védekezünk 😲😲 Sőt az így védekező két barátom is vagy ő magtalan, vagy az összes eddigi nőjük... LOL

Sőt még az az ismerősöm is aki így szült egy-két gyereket házasságban...


Na mindegy, akkor is rizikós.

Viszont a beágyazódási vérzés az tudtommal nagyon kis mennyiségű, és nem olyan mint a mensi. Itt más gond lehet. Vagy a hormonjaidnak kavart be valami, vagy esetleg fertőzés, bár a hormonra erősebb a gyanúm. Esetleg valami nagy hatás ért, vagy érzelmileg, vagy fizikailag. Pl szűz voltál?

2017. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is inkább a hormonproblémára szavazok. Én is úgy gondolom, hogy ha a férfi kellően tapasztalt, úgy nem lesz terhesség. Mi is évekig csináltuk így, és nem lett így baba. Amikor gyereket akartunk, első éles hónapban összejött.
2017. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!