Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen negatív? Kép

Teljesen negatív? Kép

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nap lenne az esedékes menstruációm, de nem jött meg.

Ma reggel ilyen lett a teszt;


[link]


Ebből már így nem lehet pozitív igaz? 🙁


Valaki volt hasonló cipőben, hogy nem várt napján negatív lett,később pozitív, pedig tudta, hogy csak középidőben foganhatott baba?


2017. máj. 20. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem jártam így, de ameddig nem jön meg, még bizakodhatsz, habár ne éld bele magad egyelőre. Kitartást!
2017. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fugg a vizelet koncentraciojatol es a teszt erossegetol. Szoval ha ma kellett volna megjonnie, lehet hogy csak holnap vagy holnaputan lesz pozitiv, de amugyis, meg ma meg is johet szoval eleve en vartam volna egy napot hogy konkretan kessen.
2017. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy rossz a kép, vagy van egy nagyon halvány csík, de ne vedd készpénznek. Nekem a nemvart napján full nega volt, 2 nap múlva volt egy nagyon halvány csík, de ez a halvány csík már 6 hónapos :)
2017. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez negatív, ami nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes. Én először 3nap késésnél teszteltem. Nagyon halvány pozitív lett. Szerintem a nem várt napján negatív lett volna. Drukkolok! :)
2017. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem várt napján full negatív lett. Egy héttel később halvány pozitív. Biztos hogy középidőben lévő együttlétből foggant, mert utána 2 teljes hétig itthon se volt a férjem. Tünetem csak olyan volt mint mensi előtt is. Már majdnem 7 hetes voltam mire a hányinger és társai megtaláltak.
2017. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!