Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nappal tuszorepedes elott...

2nappal tuszorepedes elott voltunk egyutt, lehet ebbol baba?

Figyelt kérdés

Uh kovetesre jartam 2 honapig mindig rendben volt minden. Akkor is pozi teszteltem.

Tehat ha jól zajlott most is minden de csak elotte 2 nappal voltunk egyutt akkor nincs esély már?


Úgy volt h egyutt voltunk este másnap pozitiv lh teszt es elso negativ nap delutan ujra egyutt. De sztem negativ napon mar nem esélyes igazán.

Tudtok nekem pozitiv tapasztalatot irni ?:/


2017. máj. 21. 14:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Akkor is pozit teszteltem*( ovulációs teszttel)

Mellesleg 7 hete spontan vetéltem. Mutet nem kellett. Ez az elso probálkozós hónapunk*:)

2017. máj. 21. 14:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha együtt voltatok és másnap volt tüszőrepedésed, akkor nagyon is jók az esélyek, még ha két nap múlva lett volna, akkor is!
2017. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy volt h ovu teszteltem amikor majdnem pozi volt együtt voltunk. aztén pozi lh napján nem tudtunk és első negativ nap délután együtt voltunk , szval pont a legideálisabb nap maradt ki.:) kb 36-48 óra telt el az együtt lét és a tüszőrepedés közt!
2017. máj. 21. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én speciel csak úgy tudtam teherbe esni, ha ovu előtt voltunk együtt. Úgy kétszer is, csak az első nem tudott beágyazódni. Ha teszteltem és az erős pozi napján és utána voltunk együtt egyszer sem sikerült, szóval,szerintem jó lehet.
2017. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!