Momoka 2002 kérdése:

PCOS, IR mellett, ti hogy allapitjatok meg pontosan a tuszorepedes idopontjat? Testhot is merek, de altalaban tobb napig emelkedik. Metformin elkezdese utan hany honapra jott nektek ossze a baba?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 05:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hőt mérek és mellette ovutesztelek is. Nekem 2-4 napig emelkedik tüszőrepedés után. Nem ugrik egyből fel. Metet évek óta szedek, de sem ez sem a diéta sem a sport nem hozta meg a babát. Kellett rásegítés.
2017. jan. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ébredési hőből én is, házilag egyedül ez mutatja objektíven, hogy megtörtént-e a repedés. Az ovuteszt nekem nem vált be.
2017. jan. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nektek is ilyen cikk-cakkos? En csak a menzi napjabol tudok visszaszamolni,a pontos datum- nap beazonositasara.

Hogy ertetted,hogy rasegiteni? Nalam a kov. lepes a petevezetek atjarhatosaganak vizsgalata,aztan a befecskendezes majd a lombik.


[link]

[link]

2017. jan. 9. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Változó, nekem akkor volt cikkcakkos általában, ha nem sikerült egyáltalán az ovu. Hármas kezelés és sok fogyás mellett is gyenge volt a peteérés, így végül az én kisfiam is Clostyval lett. Így érthette szerintem a #1 válaszoló is a rásegítést.


Most hagytam abba a fogamzásgátlót, mert szeretnénk majd kistesót, eddig ebben a ciklusban nagyon szépen felment a hőm, pedig most nem volt rásegítés sem. Kíváncsian várom, hogy hogy alakul, de eddig nagyon szép.


Hogyhogy nektek egyből lombik? Mi az inszeminációog se jutottunk, pedig korábban nekem is kellett a gyógyszeres rásegítés a peteéréshez. Annyi volt, hogy stimu + próbálkoztunk otthon, nekünk ez is elég volt.

2017. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 eve hagytam abba a fogamzasgatlot. Az elso honapokban nekem is szep gorbeim voltak-majd egyre hosszabb ciklus, tuszorepedes elmaradasa, menzi kimaradasa.Duphastont kaptam,de nem szedtem,mert kiderult az Ir (4 honapja). Gondoltam megvarom a 3-as kezeles hatasat. Utolso ciklusban volt 3.-21. napi vervetelem es minden okes. Tuszorepedesem vagy van,vagy nincs. az mit jelent,hogy gyenge? A kov. teendok nem most lesznek,hanem ha nem jon ossze 3-4 honapon belul a baba,azutan lepesrol lepesre. Csak mostanaban azt nem ertem,hogy vagy rosszkor vagyunk egyutt nem peereskor,vagy nem ertem miert nem sikerul.Ezert volt a kerdes.
2017. jan. 9. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyenge azt jelenti, hogy megrepedt ugyan a tüsző, de a sárgatest gyengén muzsikál. Nézd, mutatok egy ilyen görbémet:


[link]


Alig volt luteális szakasz. Ezután a ciklus után kaptam Clostyt és terhes is lettem.


Ez meg egy korábbi görbe, itt jó ugyan a luteális hossza, de ahogy látod, csak minimálisan megy az alaphő fölé a luteális hő. Ha jól emlékszem, ebben a ciklusban volt is vérvételem egy héttel ovu után és elég alacsony is lett a progi.


[link]


Ez egy még régebbi, a totál anovus nálam ilyen, műtöttek is ebben a ciklusban, nem lett peteérés sem, Duphastonnal hoztuk meg a vérzést, utána ciklusban szintén teherbe estem, de akkor sajnos elvetéltem.


[link]

2017. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy ha jókor is vagytok együtt, akkor van sajnos mindössze 15-20% esély egy ciklusban, szóval simán lehet, hogy jó az ovu, jókor is vagytok együtt, mégsem lesz baba. Sajnos ez nem ilyen automatikus dolog... Kitartás!
2017. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt es a magyarazatot, az elejen meg surgos volt,most mar nem sietunk sehova, raerunk. Majd jon,ha ugy gondolja. Szep napot! 😊
2017. jan. 9. 13:46
 9/9 Priszi válasza:
Nekem pcos miatt volt egy laparaszkopiás műtéttem juliusban. Oktoberben kezdtem szedni a metet, decemberben terhes lettem :) 8 hetes kis mama
2017. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!