Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 12 kén jött meg a...

Május 12 kén jött meg a menszeszem. Mikor legyünk együtt a párommal hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
Már van egy kisfiúnk de nagyon szeretném testvért neki.
2010. máj. 16. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz nagyon belemenni, akkor csak hőmérő. Minden nap rögtön ébredés után, ugyanabban az időpontban, úgy, hogy előtte lehetőleg meg se mozdulj. Érdemes a ciklus.hu-n vezetni a hőgörbét, amikor hirtelen leesik, akkor, és azt követő napon érdemes próbálkozni.

www.fogamzas.mindenkilapja.hu-n a Peteérés ideje címszó alatt részletes leírást találsz egyéb módszerekről is. Az elején érdemes csak a hőmérő, mert ha mindent próbálsz, akkor egy idő után bele lehet zavarodni.

2010. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány napos ciklusaid vannak? Fontos a számításban.

2010. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a menzeszem végétől a következőig minden nap együtt voltunk. Tudom, nem túl romantikus, de mindkétszer elsőre összejött a baba!
2010. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a www.ciklus.hu-n, írd be a ciklusaidat, és akkor megmutatja egy táblázat, hogy mikor érdemes együtt lenni a pároddal, és ha akarod azt is megmutatja mikor van esély kislányra és kisfiúra. Ez már többeknek bejött, nekem is. :)

Próba szerencse.

2010. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a segítséget.

Regisztráltam a ciklus.hu-ra remélem nekem is segít majd.:)

Köszi mégegyszer a segítséget.

üdv

2010. máj. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!