Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek? Ki élt mar át...

Mit tehetek? Ki élt mar át hasonlót és mi volt a végkifejlete?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm április 9-én volt.

Missee fogamzásgátlót szedtem,és elfelejtettem egy teljes heti adagot bevenni.Nem pánikoltam,mivel a párommal szeretnénk babát,ezért abbahagytam a gyógyszer szedését,és védekezés nélkül voltunk együtt.Amikor nem jött meg,elmentem dokihoz,aki azt mondta,hogy végezzek el otthon terhességi tesztet,és ha pozitív,akkor menjek vissza,mivel nem látott semmit sem a hüvelyi ultrahangon,valamint közölte,hogy nagyon korai terhességet nem lehet még kimutatni.Elvégeztem nem egy tesztet,és negatívak lettek...Viszont azóta sem jött meg a menstruációm.Néha szurkál a hasam,rengetekszer van hangulatváltozásom,és a mellbimbóim is érzékenyek

Aggódok,mert sosem késett ennyit,most lesz 40 napja lassan.Valaki esetleg élt már át hasonlót?

Mit csináljak?

Csak várjak türelmesen?


2017. máj. 22. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzasgatlo elhagyasa okozhat hormonalis valtotasokat. Attol siman lehet..
2017. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a fogamzásgátló miatt van. Ráadásul nem a levél végén hagytad abba ahogy kellene. Nekem 38 napra jött meg az első, de van akinek később. Valószínűleg nem volt peteérésed ezért mensid sem.

Ne aggódj szerintem, majd megjön ha helyreáll a hormonháztartás.

2017. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz...bár valoszínű hogy a foggátló elhagyása kavart be
2017. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gyógyszer abbahagyása miatt van, nyugi. Nekem is így volt 35-40 napra jött meg utána , volt közti verzesem is, kicsit megborult a rendszer. De szerencsére 3. hónapban sikerült összehozni a kistesót. Én szedtem barátcserjét amiatt hogy segítsen kicsit helyre tenni a ciklusom.
2017. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!