Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jött össze a...

Mennyi idő után jött össze a babátok? Bevetettetek valami praktikát a sikeresség érdekében?

Figyelt kérdés
Mi már jó pár hónapja próbáljuk összehozni az első babánkat, sikertelenül :( Pedig szedem a terhesvitamint, odafigyelünk az egészséges életmódra, szeretkezés után mindig fekve maradok 1 órát kispárnával a derekam alatt... Nektek mennyi idő után, és hogy jött össze?

2014. máj. 8. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rá stresszelsz. Ez így túl mű, direkt azért vagytok együtt, hogy gyerek legyen. Minden baba akkor jön, amikor itt az ideje. Nálunk az első 2 év után jött, de nem volt tervezve, ha jönni akart jött. Most a testvér bő 1 év után sikerült, szintén nem tervezetten hanem a természetre bízva.
2014. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első baba 5 hónap. Második 6 hónap, de 10 hetesen vetélés, harmadik 7 hónap, most vagyok 14 hetes.

Igazából mindent jól csinálsz, nem szabad rágörcsölni azt mondják, de magamról tudom hogy ez nem könnyű.

2014. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

2-3 hónappal előtte minden reggel megmértem még fekve a hőmet, és rajzoltam egy diagrammot. Nagyon jól kirajzolódott, hogy mikor volt ovum. (nekem pl. nem 14. nap körül, hanem 9-11 napnál)

Így a második hónapban már megfogant a kisfiunk.

2014. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első baba azonnal besikerült, ahogy abbahagytuk a védekezést. Második fél év után. A másodiknál annyit csináltam, hogy szedtem a terhesvitamint már egyből, ahogy abbahagytam a fog.gátlót (bár a terhesvitamin nem befolyásolja szerintem a sikerességet), E-vitamint is szedtem, és 2-3 hónap elteltével már figyeltem a peteérést ovulációs teszttel. És a Pre-mens tablettát javasolta még pluszban a dokim. 1 órát nem kell fekve maradni, elég 10-15 percet is. :-)

Ja, ittam még a teákat is (cickafark, palástfű).

De ezeket a praktikákat csak úgy kb. a 4. próbálkozós hónaptól próbáltam, nem rögtön az elején. A 7. ciklusban sikerült végül.

2014. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól a naptól számítva, hogy elkezdtünk próbálkozni, kerek 4 hónapra rá fogant meg a kisfiunk.

Semmin nem változtattam az égvilágon, és halvány gőzöm sem volt sosem arról, hogy mikor volt peteérésem, a ciklusaim hossza hónapról hónapra változó volt.

Szülés után már fájdalommal járt az ovulációm, úgyhogy onnantól már tudom..

2014. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekünk az 5. ciklusban sikerült a baba

Előtte pár hónappal én is elkezdtem a reggeli hőmet vezetni. Nagyon sok mindent megtudtam így magamról, a szervezetemről. Mellette ittam a cicka és a palástfű teát.

Mióta szültem nekem is fájdalommal jár az ovu (nem is kicsivel), úgyhogy most már hőmérő nélkül is tudom, hogy mikor van!

2014. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk az első 7. hónapban sikerült, sajnos őt elveszítettük. A második a 3. hónapoban fogant, ő most 2 éves. Áprilisban eldöntöttük, hogy jöhet a tesó, és úgy néz ki, hogy már jön is!

Praktika: ovu teszt, nyák figyelés, 2 naponta együttlét ovu környékén.

Sok sikert, és ne úgy gondolkozz, hogy miért nem sikerül, hanem úgy állj hozzá, hogy sikerülni fog!

2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
első hónapban, de bíztam abban, hogy középidőben van a peteérés, plusz kispárnáztam is :)
2014. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
második hónapban, az LH tesztelés és a gyertyaállás segített, illetve szerintem az is jót tett hogy sokat sétáltunk
2014. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekünk most ez a 10 hónapunk hogy próbálkozunk. Én már mindent kipróbáltam hogy jöhetne össze könnyebben, de semmi. Az elején kb. fél évig egyáltalán nem foglalkoztam a témával és így sem jött össze, szóval az hogy ne görcsöljek rá nálam nem jött be.
2014. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!