Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh hormonra reagalhat a hcg...

Lh hormonra reagalhat a hcg teszt akkoris ha az még hómező?

Figyelt kérdés
Tegnap lh teszt teljesen negativ, 10es hcg 3 db is pozitiv kulonbozo vizeletekbol és másnap is ilyen hcg tesztek de maximálisan pozitív LH teszt 2 db is egy reggel egy délután!
2017. máj. 25. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hú,én nem értem, bocsi
2017. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen zavaros. Szóval hcg teszteltem mert 14 nappal ezelott volt egy pozi lh tesztem, elvileg akkor volt peteeres es gondoltam akkor tesztelek tegnap es ma teszteltem. Halvány pozi, de nem erosodik! Aztan ma az lh teszt teljesen pozitiv. Nagyon eros,tegnap homezo volt.

Remelem igy erted.

Lehetseges h a hcg teszt azert pozi mert peteérésem van?

Jó lenne tudni mert ha baba akkor kell utro de ha nem es elkezdem az utrot akkr az bezavar a tüszőrepedésbe

2017. máj. 25. 12:40
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Menj orvoshoz és kérj hcg vérvételt. Sajnos ezt nem lehet tudni hogy miért lett pozi a hcg és az lh teszt is. Mivel van hogy ha peteérésed van akkor pozitív lehet a hcg teszt, de szoktak jostesztelni is az lh tesztel így azért is lehet pozi az lh teszt mert babát mutat. Szóval csak orvos és egy hcg vérvétel fog többet mondani.

Remélem segítettem.

2017. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
holnap megyek orvoshoz sztem ad beutalót!:) de ,ha mégsem,akkor majd kérek.. igen segítettél,köszönöm.:)
2017. máj. 25. 13:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Hhuhh én ugy tudom a HCG-re reagál az LH teszt de az LH-ra nem reagál a HCG teszt. Lehet ősmarhaság, de nekem az LH pozi lett amikor terhes lettem és a HCG is. Amikor viszont nem voltam terhes csak az LH-n volt két csík.


Másik ami alátámasztja, hogy mikor kaptam repesztőt, az ugye HCG (ovitrelle), akkor pozi volt az LH-m is meg a HCG-m abban a 3-4 napban amíg az ki nem ürült.

Viszont repesztő nélkül sose volt pozi a HCG tesztem peteéréskor. (kipróbáltam mert kíváncsi voltam)

2017. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ajj :( nemtudom. Eleg gázos most ez a dolog! Nagyon koszonom h ezt leirtad. Allitolag ha magatol reped ahhoz is kell hcg hormon de ugye alapbol van a szervezetben annyi amennyi kell es max 1-2 fokot ugrik azt teszt még nem mutatja. De nem erosodik a teszt szóval újabb baba sem lehet
2017. máj. 25. 17:17
 7/14 anonim ***** válasza:
:S vagy megjön vagy nem... Amúgy végülis az a terv, h legyen baba vagy most az h. ne...? Akármi lehet. Én úgy tudom HCG csak akkor lehet ha embrió van nem? Valahol van egy orvosi élettan könyvem, megnézhetem neked ha akarod.
2017. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a terv h legyen már elég régóta.

Hcg mindenkepp van mindig a női szervezetben :) legalabbis biológián azt tanultuk h 5ml/u van Maximum.:)

Köszi , de kozbe olvasgattam masokkal is volt ilyen. Szval meg par napig tesztelek reggelente es elválik mi a szitu.. ha baba lenne erosodott volba tegnapról mára.😶😶

2017. máj. 25. 17:36
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha ráérsz megnéznéd kérlek?:)
2017. máj. 25. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
:) ó figyu beszkennelem neked és elküldöm priviben mert harmadéves korom óta nem olvastam ilyet és nagyon nincs is ingerem :D
2017. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!