Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh hormonra reagalhat a hcg...

Lh hormonra reagalhat a hcg teszt akkoris ha az még hómező?

Figyelt kérdés
Tegnap lh teszt teljesen negativ, 10es hcg 3 db is pozitiv kulonbozo vizeletekbol és másnap is ilyen hcg tesztek de maximálisan pozitív LH teszt 2 db is egy reggel egy délután!
2017. máj. 25. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell erősödnie. Én két tesztet csináltam két nap elteltével egyformák voltak csak a második hamarabb látszódott. Azóta már megszületett a lányom is. Szóval ez se mérvadó. Amúgy nincs hcg a szervezetbe ha nem terhes valaki aki ezt mondta neked az nagyon nincs tisztába ezzel.
2017. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

HCG 2 esetben van a szervezetben:

- terhesség

- hormontermelő ciszta (nagy baj lenne, de elég ritka)


Más eset nem lehetséges. Ha pozi a HCG teszt, akkor terhes vagy! :)

Persze nem garancia arra, hogy meg is marad. De felesleges összevissza tesztelgetni.

2017. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

utolsó jól írja,a cg teszt csak akkor pozitív,ha terhes vagy vagy pco-s (és néhány daganatra is)


az LH teszt viszont a megnöveedett HCG-t is kimutatja.

2017. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon koszonom a válaszaitokat. Ment a zöld. Mindegy... igazad van felesleges a teszt ...:/ Holnap orvos megnez. Cisztáról tudnék, mert az a fajta nem alakul ki 7 nap alatt. Mivel akkor voltam kontrollon.
2017. máj. 25. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!