Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hcg teszt reagálhat az lh-horm...

Hcg teszt reagálhat az lh-hormonra?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 21. napján és a 18. nap óta erős pozitív az ovutesztem. Ma is csináltam egyet tesztet, de véletlenül egy terhestesztet bontottam fel, belemártottam és halványan pozitív lett. Először örültem, hogy végre negatív az ovutesztem, aztán akkor vettem észre hogy ez egy hcg teszt volt. Szóval nem tudom, hogy azért lett-e pozitív mert reagált rá, vagy mert tényleg terhes vagyok. Egyáltalán tud reagálni a hcg teszt az lh-ra?
2010. júl. 20. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A terhes teszt csak HCG-re reagál.Fordítva igaz hogy jós ként használják az LH tesztett.

Pobálkozz terhes tesztel pár nap múlva!

2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Várok pár napot és csinálok megint egy terhes tesztet.
2010. júl. 20. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:
elméletben hallottam róla, hogy igen, de most kíváncsian várom a fejleményeket. ha erősödik, terhes vagy. ha nega lesz pár napon belül, akkor az lh csúcsot mutatta ki.
2010. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-kor csinálok megint ovutesztet, mert már az is gyanús volt, hogy 4. napja erős pozi az ovutesztem. Kíváncsi vagyok én is. Írtam egy webdokinak, ő azt mondta hogy elviekben a hcg-teszt csak a hcg-re tud reagálni, de én is olvastam már olyat hogy valakinek ovukor halvány pozi lett a hcg tesztje.
2010. júl. 20. 14:24
 5/15 anonim ***** válasza:

14:21 vagyok


volt is egy vita itt korábbi kérdésnél. én azon az állásponton voltam, hogy szerintem kimutatja az lh csúcsot, de következő hónapban meggyőződök róla és majd beszámolok. szerencsére nincs következő hónap :), de így nem tudok beszámolni.

2010. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
de az is lehet, hogy már korábban megvolt az ovud és most tényleg a hcgt mutatja már
2010. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerint babás vagy! Gratulálok! :)

Nekem elég kuszák a ciklusaim és a 7. naptól ovuteszteltem. A 8. napon lett egy pozi ovutesztem, de azt gondoltam, hogy ez csak valami hormongond lehet mert az előtte és az utána lévő napon is alig lehetett látni a tesztcsíkot. Ha akkor pé-m volt, akkor elvileg most már mutathatja a teszt a terhességet, de nem akarom beleélni magam.

2010. júl. 20. 14:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm:)


hát nagyon korainak tűnik az ovuhoz,de akkor elvileg a 12.dpo-n vagy, akkor kimutathatja a teszt.

sajnos korai ovuról nem tudok sokat. Drukkolok, hogy baba legyen. Majd jelentkezz, hogy mi lett veled.

2010. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen én is korainak tartottam, ezért nem foglalkoztam vele. Bár a lányommal is korai ovuval estem teherbe, mert júl. 18-án volt mensim és 30-án elutaztunk, az utazás alatt nem voltunk együtt a férjemmel, után meg 2 hétig beteg volt. augusztusban meg már pozitívat teszteltem.

Mindeképpen megírom mi lett a vége. :)

2010. júl. 20. 14:38
 10/15 A kérdező kommentje:
csináltam délután ovu tesztet és már gyengült a tesztcsík, úgyhogy lehet hogy csak az lh-ra reagált a terhesteszt, meglátjuk.
2010. júl. 20. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!