Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló melletti terhess...

Fogamzásgátló melletti terhesség? Egy hét után lehetségesek a tünetek?

Figyelt kérdés

Pontosan egy hete voltam együtt utoljára a párommal. Fogamzásgátlót szedek 6 hónapja. Sosem maradt ki szem, szinte percre pontosan időben szedem minden nap, nem hánytam, nem ment a hasam, nem szedtem antibiotikumot sem a fél év alatt. Viszont elég rossz érzésem lett ezzel kapcsolatban mert néhány napja hányingerem van, éa feszülnek a melleim picit. (Jövő hétvégén lesz a megvonásos vérzésem lehet amiatt van, nem tudom) Beteg is vagyok kicsit, fáj a torkom. Már kértem a nőgyógyászhoz időpontot, jövőhétre kaptam, de az idegességtől nem fogom kibírni addig.

Lehetségesek ezek a tünetek egy hét után?


2017. máj. 26. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes ezek alapján,amit leírtál.Inkább a betegség miatt lesz.Nekem sokszor előfordult a mellfeszülés,hányinger a fogamzásgátló szedése alatt.Volt hogy rendesen fájt a mellem,alig lehetett hozzáérni.
2017. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lehetséges 1 hét után.
2017. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem a mellfeszülés és a hányinger csak az első hónapban fordult elő mikor elkezdtem szedni a tablettát. Meg a megvonásos vérzés előtt szokott lenni.

Annyira ritkán tudunk együtt lenni a barátommal a munkája miatt, sosem csináltuk védekezés nélkül. Nem hiszem el ha én leszek ilyen szerencsétlen.. :(


Köszönöm a válaszod!!!

2017. máj. 26. 10:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, iszonyat érzékenyek a melleim, hányingerem van és görcsölget a hasam alja, mint mielőtt megjön. Igaz, én még csak a 2. levélnél tartok, valószínűleg még nem szokott hozzá a szervezetem, mert az elejétől megvannak ezek a tünetek.

Szerintem biztos nem terhesség miatt van nálad sem, az is lehet, hogy gyógyszert kellene csak váltanod.

2017. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

fél év alatt már hozzászokik a szervezet a fogamzásgátlóhoz.


Ha terhesség miatt vannak ezek a tünetek ... akkor az nem az egy hete történt aktusból , hanem egy régebbi, azelőtti aktusból eshettél teherbe ... bár én kicsi esélyét látom .


Ha hányingered van, akkor már a tesztnek is jeleznie kell legalább halványan ...

2017. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4: Igen neked most szokik hozzá a szervezeted és amiatt van. Nekem is így volt az elején.


#5: Korábbi aktus február végén volt. Azért nem vettem még tesztet mert mindenhol azt olvastam hogy 2 hét után mutatja csak ki. Nekem meg épp hogy eltelt egy hét.


Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Zöldet adtam, megpróbálok megnyugodni valahogy.

2017. máj. 26. 10:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van,akkor tuti nem terhesség okozza a tüneteidet,mert inkább a 6.héttől kezdődik a hányinger is.Szerintem ne izgulj,próbálj megnyugodni!!Nekem a torkomtól is szokott hányingerem lenni,vagy a váladéktól,vagy a kaparás érzéstől!

Uh tényleg lehet vírusod van.

1#

2017. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott a torokfájástól hányinger lenni. Csak olyan furán érzem magam. Köszönöm szépen!:)
2017. máj. 26. 12:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Egész nap hányingerem van, nem bírok enni, a gyomrom sem jó, hasmenés érzetem van, torkom fáj. Már nem is tudom hogy a háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz menjek. Viszont a hétvégém szép lesz így.
2017. máj. 26. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lehet a terhességtől ilyen tünet, ha már a hcg elég magas ahhoz, hogy a teszt kimutassa (mivel a tünetekért is a hcg hormon felelős).
2017. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!