Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön kellett volna...

Csütörtökön kellett volna megjönnie, de azóta semmi. Babát szeretnénk. Ma csináltam tesztet, de negatív lett. Amúgy mindig pontosan meg szokott jönni. Szerintetek lehet még baba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen... a 2. gyerekemnél nekem pl a késés 6. napján mutatta ki egyértelműen a két csíkot. Előtte semmi nem volt vagy nagy halványan. :)
2017. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még reménykedhetek. :) Remélem nem valami ciszta àll a hàttérben, mert tényleg mindig pontos szokott lenni, gyógyszer mellett is, és anélkül is.
2017. máj. 27. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg a menzeszed, persze hogy lehet terhesség is. Ha nem középidőben fogant, akkor a kimaradt vérzés napján még nem feltétlenül pozitív a teszt. Tesztelj pár nap múlva, aztán ha továbbra is negatív, akkor fordulj orvoshoz. Nem óramű pontossággal működik a szervezet, minden nőnél előfordulhat késés, azoknál is, akiknek amúgy mindig napra pontos. Egy hét késés után negatív tesztek mellett én dokihoz mennék, persze csak ha nincs egyéb más panasz sem, mert ha igen, akkor nyilván hamarabb.
2017. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem már 5napja késett amikor halvány pozi lett. És nem nem később fogant(mindem uhn akkora volt a 12.hétig amekkorának középidőben foganás szerint kell lennie), mégis később lett pozi.

Szóval amíg nem jön meg addig van remény.

29hkm

2017. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked volt valami tüneted?
2017. máj. 27. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A hcg mem termelődik egyformán.
2017. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!