Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lehet? A beágyazódás nagyjából ma kezdődhet?

Figyelt kérdés

05.07-08-11 voltunk együtt párommal, az ovulációm elvileg 05.08 és aznap és előtte lévő nap éreztem mindkét petefészkemnél szurkálást és a derekam is eléggé fájt.

A hőmet is mértem 05.07 36.7-8 volt még délutánra sem ment lejjebb, aztán másnap hirtelen leesett,35.9-re aztán másnap megint magas volt, reggel 37.2 délutánra vissza ment 36.6-ra. Ma reggel is 36.7 volt a hőm ébredéskor.Reménykedhetek szerintetek?


2017. máj. 15. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Görbe? Ez így hőileg elég kaotikusnak tűnik.
2017. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne egy hőgörbe, mert ez így elég kaotikus.

Elég csak reggel mérni, napközbeni adatok teljesen feleslegesek. Ja és persze minden nap kell mérni és ugyan abban az időben.

2017. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ide bármit is csatolni?
2017. máj. 15. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:
és, ha eltekintünk a kiírt hőktől mi a véleményetek? Mennyi az esély rá?
2017. máj. 15. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem jo esellyel meg volt a peteeres ha feljebb maszik es ott is marad a hod az elkovetkezendo napokban, de delutan hot nem szabad merni, csakis reggelit, meg mielott kikelnel az agybol, nagyjabol ugyanabban az oraban mindig. En ugy csinalom, hogy a parnam alatt van a homero mindig, es amint kinyitom a szemem mar nyulok is erte :) jah es legalabb 6 oranyi alvas egyhuzamban szukseges hozza. Sok sikert :)

2017. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kipróbálom én is a módszered :)
2017. máj. 16. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!