Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S szerintetek lehetséges?

S. O. S szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
ez az első clostibegyt es hónapom és tegnap a ciklus 10. napján pozitív volt az ovutesztem. Amugy 15.nap szokott ovum lenni closty nélkül. attól hogy closyt szedtem nem lehetne pozi az ovu teszt ha nem most lenne ovum igaz? előrébb hozza a closty?
2017. máj. 29. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Előrébb hozhatja, igen. De az, hogy most pozitív a teszt, nem azt jelenti, hogy MOST van ovulációd, hanem hogy a napokban lesz- ha lesz. (Mert ugye a teszt nem garantál repedést is, ahogy a Closty sem, csak valószínűsíti.) Legyetek együtt legalább egy hétig a kétnaponta, az a biztos, úgy mindegy, hogy mikor reped ténylegesen.
2017. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát ha tegnap este voltunk együtt akkor ma szünet és holnap legyünk együtt újra? rendben köszi a tippet:)
2017. máj. 29. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ennyire kimérni, inkább ahogy jól esik. :) 2-3 naponta, ha együtt vagytok termékeny időszakban, az tökéletesen elég. Nekem stimulált hónapban a doki kétnaponkéntit javasolt, de ha nem rossz a párod spermája, naponta is lehettek együtt, ha jól esik. Sok sikert! :)
2017. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
volt már vizsgálaton a párom normozospermium,jó lett az eredménye. :) 2ml és abban 23 millió spermium. abból 70% jól mozgó és normál szerkezetű. tehát mennyiségre nem mondanám túl soknak viszont nagyon jó a minősége a kisfickóknak :) lehet akkor mindennap lesz inkább,nagyon vágyunk már a kistesóra :)
2017. máj. 29. 10:03
 5/6 A kérdező kommentje:

ez a tegnapi lh tesztem


[link]

2017. máj. 29. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétnaponta a legideálisabb, én háromszor estem teherbe szinte azonnal ezzel a "módszerrel". Nyilván nem véletlenül ajánlotta így az orvos. Ezer más dolgon is múlik, tudom, de nálam ha volt jó minőségű peteérés, a kétnaponkénti szexszel teherbe is estem, amikor szerettem volna.
2017. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!