Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 hete lett vege a menstruaciomnak, az alatt most eloszor a parommal 2x is szeretkeztunk mert ki akarta probalni.. A menstruaciom befejezte ota folyamatos nagyon fajdalmas alhasi gorcseim vannak amik nem mulnak csak rosszabbodnak. Hasonlit a menstruacios gorcsokre, de azok nalam max 2 napig szoktak tartani es talan nem is ennyire fajdalmas. Most mar masfel-ket hete tartanak ezek a gorcsok reggeltol estig, neha kevesbe erzem, de neha meg olyan szinten benyilal pl setalas kozben hogy meg kell allnom par masodpercre amig enyhul. Melegitek estenkent cseresznyemagos parnat es azt teszek ra, talan egy picit javit rajta de nem sokat. Ugy vettek eszre hogy azota miota ezek a gorcsok fent allnak jelentos huvelyi folyasom van, ami maskor nem szokott lenni, sot 2-3 alkalommal barnas folyas nyomait lattam a fehernemumon..ami eddigi eletem soran nalam sosem volt menstruacio idejen kivul. Most a naptar szerint 8napom van menstruacioig. Furcsallom sosem volt meg olyan hogy vegig gorcsoljem a menstruaciok kozti idot. A neten barmelyik tunetemre is kerestem ra mindig kozte szerepelt a terhesseg es kezdek felni. Orvoshoz hetfon megyek eddig sajnos nem volt ra idom meg oszinten nem is vettem komolyan a dolgokat gondoltam majd elmulik de nem... huvelyi fertozest kizarnam mert eddig is gumi nelkul szeretkeztunk a parommal es sose volt semmi bajom, rajtam kivul sem most sem maskor nem szeretkezett senkivel. Fogamzasgatlo tablettat nem szedek, az sem lehet az okozoja. Szerintetek?



2017. máj. 5. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, ezek természetes dolgok.

Gratulálok a gyerekhez!

Azért menj el orvoshoz mielőbb.

2017. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem menj el orvoshoz!

Teljesen mindegy, hogy mi okozza, mindenképp orvoshoz kell vele fordulnod!

Lehet fertőzés, terhesség, hormonális probléma, vagy a kutya tudja micsoda. Az egészen biztos, hogy nem normális, és magától nem múlik el.

2017. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Istenem :D remélem hogy ez kamu
2017. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisna válasza:
55%
Vagy felfáztál és petefészek gyulladásod van és attól van a folyás is. Nem meleg párnát kell rátenni, hanem pont hűteni kell. Mivel ha gyulladásban van akkor csak rosszabb lesz. Tegyél a hasadra hideg vizes borogatást, menj el orvoshoz. Szedj be gyulladáscsökkentőt és vegyél idelyn hüvelykúpot.
2017. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a ciklusban nekem is kb. a 4. Naptól folyamatosan olyan volt mintha újra mensi előtt lennék. Szurkálás, görcsök, rossz közérzet, labfajdalom, habár folyásom nem volt. Egyébként sosem szokott lenni ciklus középen semmi tünetem. Én tuti nem vagyok terhes.
2017. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy ez normalis, csak meg sosem fordult ilyen elo ezert kezdtem aggodni. Mindkenkepp elmegyek orvoshoz ettol fuggetlenul.
2017. máj. 5. 12:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: verzek is, pecsetelosen
2017. máj. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!