Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon halvány pozitiv?

Ez vajon halvány pozitiv?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Ma reggel teszteltem, facelle teszt. Azonnal megjelent, ahogy szívta fel a vizeletet. Viszont bizonytalanná tett az, hogy mostanában ez a teszt is hajlamos szellemcsíkok megjelenésére. Tervezzük a babát, örülnénk nagyon.


[link]


Ciklusom kiszámíthatatlan PCO miatt sajnos. Arra hagyatkozni nem tudok.


Tünetem annyi, hogy eléggé rossz a gyomrom... Nem mondanám erősnek ezt a fajta émelygést... de azért érzem !


Válaszokat előre is köszönöm !



2017. máj. 30. 10:25
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Fura, hogy 3ból mindegyiken szellelmcsík van időn belül... Nekem még negatív teszten soha nem volt halvány csík. Látom mondkettőn, ráadásul rózsaszín. Nem próbálnál meg egy másik márkát? Nem akarok hamis reményt kelteni, csak a bizti kedvéért. Mondjuk én soha nem használtam facellet. Azért ha most nem is, remélem hamar babás leszel!
2017. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,

Nagyon nagyon bosszantó ez ! A tervem az, hogy holnap reggel, vagy szombat reggel csinálok még egy utolsó tesztet. Nem facelle lesz az biztos. És nem is xepil... mert arról azt hallottam hogy kétes második csíkok kijönnek rajta !


Egyébként 7-re van időpontom dokihoz éves rákszűrés, tehát legkésőbb akkor kiderül, hogy mivan.


Amint van változás jelentkezem !


Igazából ettől az is jobb lett volna ha teljesen egyértelműen negatív lenne !

2017. jún. 1. 11:18
 23/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Ma esti tesztem ... Nem tudom mit gondoljak ... Várom a keddet hogy a doki bekukkantson , van e odabent valaki ? 😬

[link]

2017. jún. 2. 22:50
 24/55 anonim ***** válasza:
Megint ott a halvány csík... de ez most másik márka, ugye? Sajnálom, azért ne add fel. Mostmár én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy van-e bent valaki. Drukkkkkk!!!!
2017. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
Ez még mindig pozitív, kérdés, hogy miért nem erősödik. Mivel írtad, hogy kiszámíthatatlan a ciklusod, nem lehet, hogy még mindig korai a teszt és azért halvány?
2017. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mai xepil teszt (tudom eléggé megoszlik rola a vélemény , de ezt a fajtát kaptam csak)


[link]

Délelőtti vízeletbol csináltam !


Tenyleg most vagy minden teszt szórakozik velem vagy tenyleg valami van ! Ciklusomat tekintve ma vagyok a 49. Napon sajnos nalam ez semmit nem jelent , mert előtte 2 hónapig nem is jott meg ! Ezért bizonytalan hogy mikor lehetett az esetleges megtermekenyules !


A mellem az faj ... Illetve érzek a hasamban is egy enyhe fájdalmat ... De ez akar lehet az is hogy mondjuk megjonni készül !


Kedd este megyek dokihoz ... Legkésőbb abbol kiderul ... Addig meg lehet tesztelek es jövök az infoval ! Mar csak tanulságnak is nagyon jo lesz ez a végére !

2017. jún. 3. 13:02
 27/55 anonim ***** válasza:
Miert nem csinálsz egy normális tesztet???? Predictor például . Az sosem szellemcsikos
2017. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Nagyon izgulok mi lesz a dokinál. Mindig x-epilt használok, nekem még sosem volt szellemcsíkos és a pozit is erősen jelezte. De a szellemcsík az nem szürke elvileg? Meg 4ből 4 szellemcsíkos? Ma sem lettünk előrébb, de a kedd nincsen már messze, kitartás!
2017. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Mivel az xepil 2 db-os igy ma reggel első vízelettel megcsináltam a másikat ... Szerintem erősödött valamennyit a tegnapihoz képest de kiváncsi vagyok arra hogy ti mit gondoltok !


[link]

2017. jún. 4. 13:25
 30/55 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van meg egy kep !


Sajnos Tescóban voltam es itt nalunk a Tescóban xepilt meg one stepet lehet kapni ! Múltheten voltam a rossmannba akkor kellett volna vennem egy predictort vagy egy clear blue plus-t , igazad van ! Hat ma holnap meg mar minden zárva ... Ugyhogy holnapra marad meg az xepil! Aztan kedden este doki ! Nagyon kiváncsi leszek hogy mi van !

2017. jún. 4. 13:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!