Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon halvány pozitiv?

Ez vajon halvány pozitiv?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Ma reggel teszteltem, facelle teszt. Azonnal megjelent, ahogy szívta fel a vizeletet. Viszont bizonytalanná tett az, hogy mostanában ez a teszt is hajlamos szellemcsíkok megjelenésére. Tervezzük a babát, örülnénk nagyon.


[link]


Ciklusom kiszámíthatatlan PCO miatt sajnos. Arra hagyatkozni nem tudok.


Tünetem annyi, hogy eléggé rossz a gyomrom... Nem mondanám erősnek ezt a fajta émelygést... de azért érzem !


Válaszokat előre is köszönöm !



2017. máj. 30. 10:25
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Pozitív ez, szerintem erősödött egy picit. :) Drukkolok!
2017. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

[link] Ilyen volt amikor felszívta a vizeletet ... Meg egy perc sem telt el !

Tenyleg olyan reménykeltő Ez... De felek a pofára eséstol !

2017. jún. 4. 13:39
 33/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Mai tesztem : [link]

Nincs is tobb tesztem itthon!


Ráadásul megnéztem a határidő naplómat es nem kedd este kell mennem dokihoz hanem szerda este! Mostmar nagyon izgatott vagyok ! De lehet hogy meg semmit nem fog latni ... Sőt valószínű ! De valami terhességre utaló jelet azert remelem igen ...

2017. jún. 5. 09:45
 34/55 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van meg egy kep !

2017. jún. 5. 09:46
 35/55 anonim ***** válasza:

Valamit mindegyiken latni de pokoli halvanyan, 6 nap alatt ennyire minimalis erosodes eleg kicsi. Szerintem szerdaig hagyd a gyakorira pisis tesztek feltoltogeteset mert magadat porgeted be hogy naponta tudositasz a legujabb lepisilt csikrol es egy mareknyi idegen vizsgalgatja mint valami haditudositast.........


Tudom nehez, de turelem, orvos, eredmeny. Akkor okosabb leszel, mert ezzel csak kikeszited magad amit csinalsz napok ota, es olyannyira ketertelmu meg mindig az "eredmeny" hogy az izgatott idegenek is csak hamis remenyt kelthetnek vagy meg azt sem.

2017. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Én speciel örülök a tudósításnak. Nem szeretem, ha nincs vége a sztorinak és sosem tudjuk meg miért volt az adott probléma. Nem hitegeti senki, hogy terhes, hanem együtt izgulunk vele és ha nem baba, akkor sokan tanulunk belőle, hogy milyen okai lehetnek egy ilyen tesztsorozatnak. Köszönöm, hogy megosztod velünk! És drukkolok!
2017. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
25%
Ne ertsen felre senki, az ember orul minden terhessegnek a vilagon, mert szep meg jo, de amikor a kerdezo mar sajat magat frusztraltatja, a valaszolok meg egy vadidegen ember eletet folytatasos regenynek tekintik az tulzas. Tipikusan amikor valaki ideges lett hogy xy nevtelen netezo vajon terhes lett-e..........volt olyan hogy tisztara ideges lett valaki mert "nem lett a sztorinak folytatasa".....holott a kerdest feltevo lehet hogy csak rajott hogy tulsagosan ragorcsolt a szitura. Erre paran leirtak mindenfele szarembernek, mintha 70 eves nenikek mocskolodtak volna hogy megszakitottak a Szomszedok vetiteset az M1-en :)
2017. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Szia! Irj majd hogy mi volt a dokinàl, mert engem azért továbbra is érdekel
2017. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Nem teszteltem ma, holnap este doki ... az a tuti...


és természetesen a történetemnek lesz vége, mert meg fogom írni mindenképp... hogy mi volt a dokinál...


én sem szeretem azt amikor a Kérdező nem zárja le a történetét, miközben mondjuk együtt izgultunk együttéreztünk vele napokig és tényleg kiváncsiak voltunk, hogy mi van vele. Ebben semmi rossz nincs, ez egy forúm , ahol ismeretlen emberek osszák meg egymással a kérdésiket , tapasztalataikat...


Az , hogy beforgatom magam ebbe, hidd el akkor is beforgatnám magam ebbe, ha egymagam, forumozás nélkül értékelném a tesztjeimet, mert mindegyik kételyes... nem lehet rá azt mondani hogypozitiv de azt sem hogy negatív... persze hogy beleforgatom magam ebbe... a különbség annyi, hogy leírom itt, hogy mit érzek...nyilván aki együttérez, drukkol az reagál rá...


Ebben nincs semmi rossz.


Persze az ember próbálja magában tisztában tenni hogy ez még bármi lehet... hogy ne essen pofára...

És mindenképp tanuláságos lesz a vége... Mert ha pl. ezek csak szellemcsíkok az azért elég durva...

De a terhességhez meg tényleg halvány...


Úgyhogy köszönöm szépen értem hogy mit mondasz...

Persze csalódás lesz ha nem baba miatt vannak ilyen tesztjeim... de elkell fogadjam, hogy így van...


Jelenkezem amint vannak infóim :)))

2017. jún. 6. 11:12
 40/55 anonim ***** válasza:
Holnap mindenkepp irj, h mi volt a dokinal, mert mi mar itt izgulunk erted!:)
2017. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!