Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jon ki a facellen...

Miért jon ki a facellen mindig egy masodik halvány csík? Mas is járt mar igy?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 23. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, mindig ilyen, akkor is, ha vízbe mártod. Egyszerű száradasi csík. Sokszor még erősödik is pár óra múlva, de határozottan szürke.
2017. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyből megjelent, igy akkor honnan tudjam h vegul terhes vagyok e vagy sem! Ez elég bosszantó!
2017. máj. 23. 11:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül. Én többet nem veszek belőle.
2017. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hát igen ez száradási csík...


egyértelműen látni, hogy szürke!


Amúgy a facelle tesztet 5 perc után tényleg el kell dobni a picsuba... nem szabad nézegetni. Ha pozitiv akkor 1-2 perc után látszik.


És 5 percen belül, ha negatív nem jön elő semmi féle csík!


Hogy 5 perc után mit mutat az már teljesen mindegy !

2017. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, ha egyből láttad a csíkot, én a helyedben tesztelnék másik fajtával.


Pedig amúgy régebben a facelle pont hogy arról volt híres, hogy a negítv tesztein keresve kutatva se találsz csíkot. nem is volt rajta semmi!!!


Ha csík volt akkor az 99% hogy pozitiv!

2017. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyből kb 3 perc utan rajta volt, csak a fene se érti mar ezeket, igy honnan tudja az ember aki babát akar h mi is ez valójában. Eleg elszomorító h ilyen silány minőségű legyen egy terhességi teszt. Most mar nemtudom mi van! 😔
2017. máj. 23. 11:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Vizeletsugarasat Facellé-t vegyél, nekem az teljesen hófehér lett és maradt száradás után is, amikor nem volt baba, következő hónapban meg egyértelmű volt a pozitív. Mindhárom terhességemnél a vizeletsugaras Facelle vált be, amikor negatív volt, sosem volt kicsit sem kétértelmű.
2017. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod?


Nekem eddig a sima facelle papír teszt csíkkal soha nem volt bajom, mindig full negatív volt még beképzelni sem lehetett a 2ik csíkot.

Viszont a vizeletsugarason mindig megjelent egy jól látható második csík időn belül is. (persze baba akkor sem volt)

2017. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo ilyen velemis volt h azonnal kijott.. oke h tudja mindenki h a 2.csik akk pozi ha az nem szurke. De még így is iszonyat zavaro h ennyire csikos a teszt. Elso babával facelle mutatta h terhes vagyok. Masodikkal már csak becsapott ez a csíkosodas szval nem veszek többé
2017. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Vettem vizelet sugarast is, es az is halvány lett.
2017. máj. 23. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!