Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztek időn túl?

Pozitív tesztek időn túl?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha azt vesszük, hogy időn túl nem értékelhető a teszt, az minden esetre igaz? Úgy értem, hogy pl. ha pozitívat tesztel valaki, és később, pl. egy óra múlva eltűnik a csík, akkor attól az még pozitív? De mi van, ha pl. azonnal nem látszik a második csík, és valaki később megnézi, pl egy óra múlva, de akkor már ott van a két csík, ami rózsaszín, akkor az is értékelhetetlen?
2017. jún. 1. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen,értékelhetetlen. Azért van az a bizonyos időintervallum amin belül kell hogy kijöjjön a 2 csík.

Ha ott van a baba akkor időn belül úgy is kijön,ha viszont nem időn belül jön ki hiába fogja az ember nagyítóval nézegetni akkor is meg fog jönni (sajnos).

2017. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem a legjobb ilyenkor nem találgatni..

vegyél egy másik tesztet és ha az normális időbe kimutatja akkor az a tuti

2017. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Figyu, ha egy teszt pozitiv, az a ható időn belül jön ki tehát max 10-15 perc. És utána nem tünik el. Egyértelműen színe is van, mégha halvány is.

A másik eset meg számomra érthetetlen, mert ha én pl tesztelek mert késik a mensim, akkor igen is kibirom azt a 10-15 percet, és igyekszem viszonylag a teszt közelében maradni, hogy lássam ha megjelenik a csík... de legkésőbb amikor lejár mondjuk a 10 perc akkor rá kukkantok, mert az még hiteles eredménynek számít.


Számomora érthetetlen az ha valaki tesztel, majd elmegy teszi a dolgát azt egy óra mulva ránéz... mi értelme ??? Az egy óra mulva látott második csíkra nem szabad alapozni... mivel nem tudhatja, hogy a 6. percben jött ki, vagy az 56-ban, így igazából mindegy, teszteljen az illető újra, és hatóidőn BELÜL figyelje a tesztet., mert amúgy pénz kidobás.


Én mindig megvártam a 15 percet és utána szépen kihajítottam a kukába ha nem volt rajta semmi !


Ennyi.

2017. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan egyszerű, mint a raklap. Megcsinálod a tesztet, X perc múlva, amikor a tájékoztató írja, megnézed, leolvasod. Ha ott a második csík, akkor pozitív. Ha csak egy van, akkor negatív. Ezután kidobod a tesztet, és többet nem nézegeted. Ha bizonytalan vagy, akkor két nappal később tesztelsz újra. Nem kell túlkombinálni és nézegetni 15 percenként. Nem dísznek van megadva az értékeléshez az idő.
2017. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na akkor leírom, hogy volt. Azonnal nem látszott, csak egy csík. Kb 5 perc múlva látszott már a második, de nagyon nagyon halványan. Ezért eltettem. Megint ránéztem, kb 5 perc múlva, ugyanúgy láttam a nagyon halvány csíkot. Aztán elmentem dolgozni. És most délután, mikor hazajöttem, megnéztem megint és most meg már erősebben látszik, de megmutatom nektek, mondjatok valamit erre. Szóval az első 5 percben is látszott, csak akkor nem ennyire!
2017. jún. 1. 14:07
 6/17 anonim ***** válasza:
ha már halvány rózsaszín csík látszott akkor az már jó jel!
2017. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Na itt van!!! Tudom persze, csinálok még, kb hétvégén egy másikat is!

[link]

2017. jún. 1. 14:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem érted a lényeget. Van egy idő, amin belül ki kell jönnie. Ha ott volt időn belül akár halványan, az pozitív, nincs miről beszélni. Időn túl ez a csík erősödhet vagy éppen eltűnhet, tök mindegy, az már NEM számít, mert aspecifikus a reakció.


Ha te láttad azt a csíkot, akkor le ne fotózd azt a kukaérett tesztet, hanem csinálj holnapután egy másikat, és egyértelmű lesz neked is. Hajrá!

2017. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak kikukázta :D
2017. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha már eleve az első 5 percben is látszott.akkor felesleges a kérdésed is..-hiszen már sokszor leírták: a halvány csík is csík..
2017. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!