Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős vérzés! Miért?

Középidős vérzés! Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mitől lehet hogy kb minden hónapban menszesz elott 1 héttel elkezdek vérezni? Nem csak barnázas, rendes bő vérzés! Igaz főleg pisilesnel, de van hogy kell be tennem tisztaságit. Több dokinal is voltam, es mind azt mondja ez normális... amit nem hiszek el.. 1eve babát szeretnénk , eddig sajnos sikertelenül . Most kezdtük a vizsgálatokat! Valakinek volt/van hasonló tapasztalat?
2017. jún. 1. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem normalis a doki aki azt mondta ez normalis egy idiota ... keress fel masik orvost
2017. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tènyleg keress fel egy másik orvost én is pont igy jártam. elmondtam hogy egy hete vérzek pedig egy hét mulva kell megjonnie ezért csinált egy hasi uht és ott találta a jóindulatu cisztát.
2017. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Progihiány is okozhat ilyen vérzést. De nehezíti a teherbe esést is, és ha mégis sikerül, akkor vetélést okoz. Ki kell vizsgáltatni.
2017. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!