Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta abbahagyása után...

Tabletta abbahagyása után milyen hamar jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Múlt hét vasárnap vettem be az utolsó szem tablettát, ma reggel jött meg a megvonásos vérzésem. Miután elmúlt, már lehet is próbálkozni? Sok helyen azt olvastam, hogy a tabletta abbahagyàsa növeli az esélyeket. Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2017. jún. 2. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi azonnal próbálkozni kezdtünk az orvosom javaslatára, mivel peteérés problémáim vannak. (A tabi elhagyása után néhány hónapig megugorHAT a teherbeesés valószínűsége, de nem tuti, van akinél hónapokig vissza sem tér a peteérés.)

Szóval én már az abbahagyás előtt hónapokkal elkezdtem a vitaminokat, folsavat szedni. Első hónapban korai ovu volt, 13. napon, másodikban csak a 20. napon. (Hőgörbét vezettem és UH-n is látszott a sárgatest, szóval volt ovu.) Viszont mindkét ciklusban vérzés előtt jóval pecsételés jelentkezett, ami progeszteron elégtelenségre utal. Kaptam Clostyt, első Clostys hónapban terhes is lettem. (Úgy, mint az előző terhességemnél, nekem kell ez a kis rásegítés.)

2017. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azonnal lehet probalkozni, nekem azt mondta a doki. Ennek ellenere az elso honapot kihagytuk, a 2.ban meg ossze is jott a baba! :)
2017. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy fél évvel a próbálkozás előtt hagyjam abba a gyógyszert, be is tartottam. Az első óvszermentes együttlétből fogant a fiam
2017. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az én dokim is azt mondta a mai gyógyszerek mellet már nem kell várni.. így a 2.hónapban terhes lettem
2017. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 hónapot kihagytunk, aztán sikerült a baba. Utána már nem szedtem gyógyszert, a tesó is elsőre összejött. Szerencsénk volt nagyon!
2017. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 15 évig szedtem fogamzásgátlót. Abbahagyás után azonnal próbálkoztunk, 2.hónapban sikerült is! Szerencsések vagyunk! Remélem a többi is ilyen simán össze fog jönni.
2017. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nektek is volt folyamatosan hasszurkálás? Már rémálmaim vannak hogy 6-os ikrek lesznek mert folyton fáj vagy a jobb, vagy a bal petefészkem, ahogy régen éreztem mindig a peteérést :D
2017. jún. 19. 21:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Pár hete hagytam abba én is, nem vártunk, az orvos szerint nem kell. Kétszer voltunk együtt a megvonásos vérzés után, de az égivilágon nem érzek semmit.

Az első gyerekünk a gyógyszer elhagyása utáni második hónapban fogant.

2017. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekunk ket ev. Gondolom nem erre a válaszra szamitott senki :) mi se.
2017. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most kezdenek el újra dolgozni a hormonjaid, beindul újra a peteérés, biztosan azt érzed! Ne aggódj!
2017. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!